Samsung S9 FE+ vs Xiaomi Pad 6

Tablet işinin rakipsiz lideri bence tartışmasız iPad, ancak Android tarafında da Samsung dışında paket halinde daha iyisi yok denilebilir. Fakat burada hangi bölümü okuyacağınız önemli, gidip mühendislik vs okuyacaksanız okulların genellikle programları sadece Windows lisanslı olarak öğrenci kullanımına sunmuş olmaları sebebi ile s9FE+ yerine BİM'de satılan herhangi bir laptop almanız bile daha çok işinize yarar.

Tablet işinin rakipsiz lideri bence tartışmasız iPad, ancak Android tarafında da Samsung dışında paket halinde daha iyisi yok denilebilir. Fakat burada hangi bölümü okuyacağınız önemli, gidip mühendislik vs okuyacaksanız okulların genellikle programları sadece Windows lisanslı olarak öğrenci kullanımına sunmuş olmaları sebebi ile s9FE+ yerine BİM'de satılan herhangi bir laptop almanız bile daha çok işinize yarar.

Tıp veya diş hekimliği düşünüyorum da ileride zaten ayrı bir bilgisayar alacağım.
Xiaomi'nin işlemcisi daha iyi olduğu için kafam hep orada kalıyor ne yapmalıyım sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tıp veya diş hekimliği düşünüyorum da, ilerde zaten ayrı bir bilgisayar alacağım.
X
iaomi'nin işlemcisi daha iyi olduğu için kafam hep orada kalıyor, ne yapmalıyım sizce?
Merhaba. Tabletlerde yazılım, donanımdan daha önemli. Huawei ve iPad kullanmış birisi olarak mümkünse iPad değilse Samsung derim. Fiyat cazibesi sebebiyle Huawei de olabilir tabii ki, Matepad 11'in paket fiyatı bile 9500 idi en son…

Merhaba. Tabletlerde yazılım, donanımdan daha önemli. Huawei ve iPad kullanmış birisi olarak mümkünse iPad değilse Samsung derim. Fiyat cazibesi sebebiyle Huawei de olabilir tabii ki, MatePad 11'in paket fiyatı bile 9500 idi en son…

Huawei'yi de düşündüm fakat herkes Google uygulamaları ile sorun yaşadığını söyledi o yüzden Huawei kısmını tamamen kapadım.
IPad'te de şu anki bütçemle iPad 10. nesil alabiliyorum fakat 64 GB olanını.
64 hemen doluyor diyorlar o yüzden o kısmı da kapadım.
Xiaomi'yle Samsung arasında gidip geliyorum da Xiaomi'nin özellikleri Samsung'un da yazılımı beni benden alıyor iki arada bir derede kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı