Samsung S9 vs Xiaomi Mi 9 SE

Yasin patates

Hectopat
Daha fazla  
İki telefon arasında kaldım sizce hangisini almalıyım? 2 yıla yakın bir zaman kullanacağım o yüzden uzun ömürlü olsun istiyorum(güncellemeler açısından). Eğer bu telefonlarla aynı boyutta değilse başka telefon önermeyiniz lütfen. Diğer kompakt telefon önerilerinizi alabilirim. Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.

images (53).jpegimages (54).jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben S9 öneririm tasarımı falan daha hoş bence. S9 alacaksanız güncelleme konusunda problem olacağını zannetmiyorum. S7'ye bile daha yeni güncelleme desteği kesildi fakat S7 Edge hala güncelleme alıyor diye biliyorum. Kendimde S8 kullanıyorum ve S8 hala güncelleme alıyor.

Ben S9 öneririm tasarımı falan daha hoş bence. S9 alacaksanız güncelleme konusunda problem olacağını zannetmiyorum. S7'ye bile daha yeni güncelleme desteği kesildi fakat S7 Edge hala güncelleme alıyor diye biliyorum. Kendimde S8 kullanıyorum ve S8 hala güncelleme alıyor.
Samsung S7 Active modeli alıyor sadece diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı