Samsung Shop güvenilir midir?

adasdf

Centipat
Daha fazla  
S23 Plus almayı planlıyorum ve Turkcell pasaj ve Hepsiburada'ya kıyasla öğrenci indirimiyle en ucuz Samsung shop oluyor. Bu site güvenilir midir? Drk aksesuar falan diyor şirket adına pek anlayamadım.

Güvenilir ancak öğrenci indirimiyle falan bir şey almayacaksanız orayı tercih etmenizin bir mantığı yok.
Duruma istisna olarak S23 Plus'u ne kadara alacaksınız?

S23 Plus almayı planlıyorum ve Turkcell pasaj ve Hepsiburada'ya kıyasla öğrenci indirimiyle en ucuz Samsung shop oluyor. Bu site güvenilir midir? Drk aksesuar falan diyor şirket adına pek anlayamadım.

DRK AKSESUAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A. Ş. Yazıyor benim faturamda.
Samsung un resmi tedarikçi firmasıdır gayette güvenilirdir.
Kapalı kutu 0 ürün gönderimi sağlandı tarafıma.

08.03.2023'ten beri cihazı kullanıyorum Snapdragon 8 Gen 2 zaten ben daha uyguna satın almıştım ön sipariş kampanyasıyla.

DRK AKSESUAR VE İLETİŞİM HİZMETLERİ PAZARLAMA SAN. VE TİC. A. Ş. Yazıyor benim faturamda.
Samsung un resmi tedarikçi firmasıdır gayette güvenilirdir.
Kapalı kutu 0 ürün gönderimi sağlandı tarafıma.

08.03.2023'ten beri cihazı kullanıyorum Snapdragon 8 Gen 2 zaten ben daha uyguna satın almıştım ön sipariş kampanyasıyla.
Bilgilendirdiginiz için teşekkürler.Bende zamlar gelmeden 4 yıllık telefonumu yenilemek istedim.En hoşuma giden s23+ oldu.Vatanda veya Teknosa da olmaması biraz üzmüştü ama Samsung Shop'un güvenli olduğunu öğrenmek içimi rahatlattı.Cihazdan memnun musunuz ?

Bilgilendirdiginiz için teşekkürler. Bende zamlar gelmeden 4 yıllık telefonumu yenilemek istedim. En hoşuma giden S23+ oldu. Vatan da veya Teknosa da olmaması biraz üzmüştü ama Samsung Shop'un güvenli olduğunu öğrenmek içimi rahatlattı. Cihazdan memnun musunuz?

S8 Plus'tan S23+ cihaza geçiş yaparken eski cihazımı Samsung a göndermiştim.
Nokta hatasız ve servis orijinal ekran takılıydı cihazda.
Ve bu sayede çok daha uygun fiyata denk gelmişti S23+ bana.
S23+ cihazın kamerası uygulamalar arası geçiş hızları ve PUBG, CoD, eFootball 2024 bu tarz oyunları Ultra grafiklerde açması bu özelliklerinden memnunum.
İşlemci olarak Snapdragon 8 Gen 2 olduğundan biraz fazla bataryayı sömürüyor tabii.
Karanlık mod açık ve işyerindeyken tazeleme hızını 60 a düşürünce 1 günü rahat çıkarıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı