Samsung sistemde BIOS açılmıyor

EgemenReis

Decapat
Daha fazla  
BIOS acilmiyor ve PC acilirken Samsung bu arada PC ve Samsung'un butun BIOS acma tuslarini denedim ve BIOS'u nasıl guncellecegimi bilmiyorum. PC modelini iki gun sonra yazsam bana BIOS guncelleme linkini atar misiniz? Ve BIOS yine acilmasza ne yapmaliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS acilmiyor ve PC acilirken Samsung bu arada PC ve Samsung'un butun BIOS acma tuslarini denedim ve BIOS'u nasıl guncellecegimi bilmiyorum. PC modelini iki gun sonra yazsam bana BIOS guncelleme linkini atar misiniz? Ve BIOS yine acilmasza ne yapmaliyim?

Hocam laptopumda BIOS güncellendikten sonra bu açılmama sorunu çözülmüştü. Ayrıca Samsung her laptopa ayrı ayrı BIOS paylaşmamış. Samsung BIOS Update aracı var. Bu aracı çalıştırıp BIOS unuzu güncelleyebilirsiniz.

ssd'nin sata kablosunu çıkarıp bilgisayarı çalıştır otomatik biosa girer ordan fast bootu kapat daha sonra sata kablosunu takıp çalıştır kısayol tuşuyla girebilirsin

Geri
Yukarı