Samsung SM-G7105 ROM yükleme

mihaylo

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar. Ben Android sürümü 4.3 olan Samsung SM-G7105 model telefonumun sürümünü yükseltmek istiyorum. Bunun için ROM yüklemek gerekli diyenler var. Bir arkadaştan aşağıya bırakmış olduğum linkten ROM yükleyebileceğimi duydum. Eğer yüklenebiliyorsa bu işten anlayan birisi yardımcı olabilir mi?
Link: [ROM][Android 7.1.2][LineageOS 14.1] Samsung Galaxy Grand 2 SM-G7105 (ms01lte)

Hiç bilginiz yok sanırım. önce TWRP yüklemeniz gerek.

Sonra bunu Odin ile kurman lazım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sonrasında TWRP'ye girip ROM'u flaşlayacaksın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İşlemlere başlamadan önce yedek al.

Hiç bilginiz yok sanırım. önce TWRP yüklemeniz gerek.

Sonra bunu Odin ile kurman lazım.

Sonrasında TWRP'ye girip ROM'u flaşlayacaksın.

İşlemlere başlamadan önce yedek al.
Hocam bilgisayar lazım. Teşekkür edeim. Bilgisayarı en yakın zamanda yaptırıp deneyeceğim.

Encryption File System. Çalışan telefonunuzdan IMEI, Wi-Fi Mac Adresi gibi bilgileri yedeklemeni sağlar. Çoğunlukla IMEI yedeği için alınıyor.

Geri
Yukarı