Samsung SM-T110 tableti monitör yapmak

Yer
İzmir, Ataşehir
Daha fazla  
Benim 8 yaşından kalma Samsung SM-T110 Lite bir tabletim var. Böyle bir tabletimin olduğunu yeni öğrendim taşınırken ortaya çıktı. Açılmıyor hiçbir şekilde ben içini açıp bataryayı değiştireceğim. Ardından monitör yapmak istiyorum kablolu bir şekilde. Nasıl yapabilirim? Bilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Benim 8 yaşından kalma Samsung SM-T110 Lite bir tabletim var. Böyle bir tabletimin olduğunu yeni öğrendim taşınırken ortaya çıktı. Açılmıyor hiçbir şekilde ben içini açıp bataryayı değiştireceğim. Ardından monitör yapmak istiyorum kablolu bir şekilde. Nasıl yapabilirim? Bilen arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Spacedesk programı ile yapabilirsin.

spacedesk programı ile yapabilirsin.

Spacedesk biraz kasar hatta çok kasar bir kere kullanmıştım bilgisayarımda 60 FPS oynadığım oyunu telefona spacedesk ile bağlayıp oynadım 5 FPS oldu pek önermem. Onun yerine başka amaçlarla kullanılabilir mesela yeni çıkacak Android 13 ve gelecek sürümlerin ROM'unu kurup bakarak ne tür şeyler geldiğini görebilirsiniz veya internette araştırıp tableti daha güzel amaçlarla kullanabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı