Samsung SM T210 tablette Google uygulamaları açılmıyor

MugungHwa

Centipat
Daha fazla  
Merhaba.
Tablette Google'ın hiçbir uygulamasına oturum açamıyorum. Sadece oyun için kullanacağım. Oturum açarken bağlantı güvenli değil diyor. Sürümü şuan Android 4.4.2 ama yükseltmek istiyorum nasıl yükseltebilirim? Nasıl normal çalışır?

Merhaba.
Tablette Google'ın hiçbir uygulamasına oturum açamıyorum. Sadece oyun için kullanacağım. Oturum açarken bağlantı güvenli değil diyor. Sürümü şu an Android 4.4.2 ama yükseltmek istiyorum nasıl yükseltebilirim? Nasıl normal çalışır?

Tablet yıllanmış zaten, oyun için bile kullanılmaz 8 GB yer var hangi oyunu indirebilirsin.

Merhaba.
Tablette Google'ın hiçbir uygulamasına oturum açamıyorum. Sadece oyun için kullanacağım. Oturum açarken bağlantı güvenli değil diyor. Sürümü şu an Android 4.4.2 ama yükseltmek istiyorum nasıl yükseltebilirim? Nasıl normal çalışır?

Android 4.4.4 KitKat'ta Google ve YouTube gibi uygulamaların güncelleme desteği kesilmiştir. En az Android 5.1.0 gibi veya daha üstü sürümde olmanız gerekiyor.

Oyun sadece 5 hesaba izin veriyor hem Huawei app dan hem play Store'dan indireceğim ve 10 hesabım olacak bu oyunda ana kaleme çok iyi kaynak demek dollar zaten oyunda
Hangi oyunu oynayacaksınız? Bütçeniz var ise yeni tablet almanızı tavsiye ederim. Tablet çok eski uygun görülseymiş zaten güncelleme alırmış.
Muhteşem Osmanlı ana kalem için farm lazım oyunda dolar 22 TL tamamen paraya döndü farmlarım var ama yetersiz hem Huawei app dan hem play Store'dan indireceğim oyun 5 hesaba izin veriyor 10 hesap olacak maalesef param olsa oyuna veririm 😅😅

Rom ile yapan gördüm YouTube da ama rom bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı