Samsung SM-T297'ye nasıl Custom room yüklenir?

234muhammed

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba tablete castom room yüklemek istiyorum modeli: Samsung Galaxy Tab A (8.0 2019) SM-T297 ) buna uygun dosyaları bulamadım elinde dosyaları bulunan birisi dosyaları atıp ne yapılacağını anlatabilir mi?

Bilgisayarınıza Odin programını ve cihaz ile uyumlu TWRP recovery dosyasını yükleyin, Odin programını çalıştırın. Sonra ise tabletin geliştirici seçeneklerinden "OEM'in kilidinin açılmasına izin ver" ayarını aktifleştirip cihazı download moduna yeniden başlatın. Cihazı bilgisayarına bağlayıp Odin programı ile TWRP Recovery'i flaşlayın. Ondan sonra ise Custom romunuzu SD karta atıp cihaza takın. Sonra cihazı yeniden başlatıp kurtarma moduna girin ve "format data" ya da "factory reset" butonuna tıklayıp "data", "System" ve "cache" seçeneklerini tikleyip işlemı başlatın. Ondan sonra ise "Install" butonuna tıklayıp ROM'u seçip işlemi başlatın. İşlem bittiğinde ise cihazı yeniden başlatın ve yeni işletim sisteminiz kurulmuş olacaktır.

Custom ROM'ları XDA forumdan bulabilirsiniz, iyi günler.

Cihazınıza olacaklardan sorumlu değilimdir.

Bilgisayarınıza Odin programını ve cihaz ile uyumlu TWRP recovery dosyasını yükleyin, Odin programını çalıştırın. Sonra ise tabletin geliştirici seçeneklerinden "OEM'in kilidinin açılmasına izin ver" ayarını aktifleştirip cihazı download moduna yeniden başlatın. Cihazı bilgisayarına bağlayıp Odin programı ile TWRP Recovery'i flaşlayın. Ondan sonra ise Custom romunuzu SD karta atıp cihaza takın. Sonra cihazı yeniden başlatıp kurtarma moduna girin ve "format data" ya da "factory reset" butonuna tıklayıp "data", "System" ve "cache" seçeneklerini tikleyip işlemı başlatın. Ondan sonra ise "ınstall" butonuna tıklayıp ROM'u seçip işlemi başlatın. İşlem bittiğinde ise cihazı yeniden başlatın ve yeni işletim sisteminiz kurulmuş olacaktır.

Custom ROM'ları XDA forumdan bulabilirsiniz, iyi günler.

cihazınıza olacaklardan sorumlu değilimdir.

TWRP yüklerken fail hatası alıyorum Odin programında.

Geri
Yukarı