Samsung SR35 LS24R350FZRXUF monitör iyi mi?

Hocam benim attığım 24 ve 200-300 daha ucuz eğer indirim 2 3 gün sürerse size bilgi veririm ama sürmez ise siz biliyorsunuz.

Ürün elime geldi 2723df monitörün yanında kullanıyorum. Renk olarak biraz soluk fakat 2.3kya gayet güzel F/P ürünü. Kutunun içinden 2 tane vida çıkmadı bana, ayaklığa takılan. Amazon'dan 150TL para iadesi aldım bana 2.1-2.2 civarına gelmiş oldu. Tavsiye ederim.

Hocam benim attığım 24 ve 200-300 daha ucuz eğer indirim 2 3 gün sürerse size bilgi veririm ama sürmez ise siz biliyorsunuz.

Ürün elime geldi 2723df monitörün yanında kullanıyorum. Renk olarak biraz soluk fakat 2.3kya gayet güzel F/P ürünü. Kutunun içinden 2 tane vida çıkmadı bana, ayaklığa takılan. Amazon'dan 150TL para iadesi aldım bana 2.1-2.2 civarına gelmiş oldu. Tavsiye ederim.

Bilgisayar başka yerde olduğu için ortam kotu evimde değilim.

Dosya Ekleri

• IMG_20230913_162634.jpg
    IMG_20230913_162634.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum fakat benim en önemli kriterim gözü yorup yormadığı. Deneyiminiz nasıldı bu konuda? Uzun süre ekrandan bir şeyler okuyunca batma veya yanma yapıyor mu?

Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum fakat benim en önemli kriterim gözü yorup yormadığı. Deneyiminiz nasıldı bu konuda? Uzun süre ekrandan bir şeyler okuyunca batma veya yanma yapıyor mu?

Hocam dediğiniz şey bende var fakat o da şöyle var. Bir monitör 240Hz diğeri 75Hz normal olarak gözde kasma oluyor lakin sizin tek monitörünüz olacaksa gayet güzel. X oyununu oynarken yandan video izlerken falan rahatsız etmiyor.

Hocam dediğiniz şey bende var fakat o da şöyle var. Bir monitör 240Hz diğeri 75Hz normal olarak gözde kasma oluyor lakin sizin tek monitörünüz olacaksa gayet güzel. X oyununu oynarken yandan video izlerken falan rahatsız etmiyor.
Evet ekranı laptop'a bağlayıp tek kullanacağım. Kullanma amacım da okuma ve yazma üzerine olacağı için ucuz bir şeyler bakıyordum ve şu anda indirimde olmasıyla ürün ilgimi çekti. Siz yine de müsait olursanız, dediğimi de dikkate alarak biraz ekranı bu işlerde kullanıp yorumunuzu yazarsanız sevinirim. Çünkü ekranla ilgili pek fazla yorum yok internette.

Evet ekranı laptopa bağlayıp tek kullanacağım. Kullanma amacım da okuma ve yazma üzerine olacağı için ucuz bir şeyler bakıyordum ve şu anda indirimde olmasıyla ürün ilgimi çekti. Siz yine de müsait olursanız, dediğimi de dikkate alarak biraz ekranı bu işlerde kullanıp yorumunuzu yazarsanız sevinirim. Çünkü ekranla ilgili pek fazla yorum yok internette.

Hocam tekelde çalışıyorum gece 12'de eve varıyorum o vakitten sonra oyuna oturuyorum yanda YouTube açık kalıyor veya Technopat'a falan bakınıyorum. Ben 2 günlük deneyimimi yazdım size öyle detaylı bir şey diyemem çünkü bende daha yeni aldım.

Bilgisayar başka yerde olduğu için ortam kotu evimde değilim.
Uzun ömürlü olsun ben daha karar veremedim.

Geri
Yukarı