Samsung SSD Bilinmeyen Aygıt Sorunu

mert572

Decapat
Arkadaşlar merhabalar ben yeni bir sistem topladım bundan önce aygıtı tanıyordu "SAMSUNG ESA 2142" gibi sayılar yazıyordu şimdi format atarkende farkettim ve aygıtlar bölümünden de baktım fakat bilinmeyen aygıt diyor.
Ne yapmam gerekiyor? (Sadece 240gb olduğu yazıyor. İsim, marka felan yazmıyor.)

Arkadaşlar benim bilgisayarın sorunu şu, herhangi bir veri okurken mesela mozilla firefoxda bi site açıyorum tam "şu siteden veri okunuyor..." derken 3-5 saniyelik bir takılma oluyor. Ben bunun SSD den olduğunu düşünüyorum ve bu bilinmeyen aygıt sorunu kafama takıldı. Format atarken Disk 0 Bölüm 1-2 olarak yazıyor. Hangi disk hangi bölümde olması gerekir?

Resim;
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleme:
"Bilinmeyen Aygıt" yazısının üzerindeyken fareye sağ tıkladığınızda açılan menüde özellikleri tıklayın ve ardından ayrıntılar sekmesini tıklayıp özellik grubundaki donanım kimliklerini seçtikten sonra değer kısmında yazanların görüntüsünü kopyalayınız.

"Bilinmeyen Aygıt" yazısının üzerindeyken fareye sağ tıkladığınızda açılan menüde özellikleri tıklayın ve ardından ayrıntılar sekmesini tıklayıp özellik grubundaki donanım kimliklerini seçtikten sonra değer kısmında yazanların görüntüsünü kopyalayınız.

Buyur;
2.PNG

Beyler sorun devam ediyor acil yardım bunun nedeni nedir?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı