Samsung SSD vs Intel SSD

Hocam yalnız çentik o boşluk olan yapı oluyor. Yanlış kullandığınız için düzeltiyorum yanlış anlamayın M.2 NVMe tek çentik M.2 SATA çift çentik olarak geçer iyice araştırıp alın. Ben olsam Samsung'u tercih ederdim.
Çok teşekkür ederim
Samsung'un fiyatı bedava. Sakın kaçırmayın.

Gerçekten mi hocam 2.5 yıllık bir SSD ama özellikle M.2'lerde bu pek önemli değil diye biliyorum bir de Samsung gerçeği var.
Hocam yalnız çentik o boşluk olan yapı oluyor. Yanlış kullandığınız için düzeltiyorum yanlış anlamayın M.2 NVMe tek çentik M.2 SATA çift çentik olarak geçer iyice araştırıp alın. Ben olsam Samsung'u tercih ederdim.
Hocam bir de bu NVME yuvasına m2 sata olur mu 2 çentik olan çünkü benim yuvam tek çentikte ondan soruyorum

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim.

Gerçekten mi hocam 2.5 yıllık bir SSD ama özellikle M.2'lerde bu pek önemli değil diye biliyorum bir de Samsung gerçeği var.

Hocam bir de bu NVMe yuvasına M.2 SATA olur mu 2 çentik olan çünkü benim yuvam tek çentikte ondan soruyorum.

Benim PC Acer an 515 52 1 yıllık PC teknik servisi aradıgımda NVMe'nin olmayacağını M.2 SATA(çift çentik) takmam gerektiğini soylediler. Yani teknik servisi aramanızda fayda var. Veya ayrı bir başlık açın forumda

Geri
Yukarı