Samsung SyncMaster 933 parlaklık ayarı kendiliğinden artıyor

mse1351

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Samsung SyncMaster 933 model monitor sağ tarafında ışık ayarı var ve sürekli ışıkğı kendi kendine arttırıyor. Ben kapatıyorum ışığı, o açıyor. Kısıyorum, yükseltiyor. Çok sinirlendim. Önemli işlerim olduğu zaman sağ tarafta kocaman çıkıyor. Yüksek ışık gözümü de artık acıtmaya başladı. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayar tuşu/board'u bozulmuş olabilir. Bendeki SnycMaster P2270 TV/Monitör kendi kendine aynı şeyleri yapıyordu. Online oyun oynarken görüntü gidiyordu aniden. Sesi yükseltiyordu, menüye giriyordu.

Servis 50 TL karşılığında arıza tespiti yapıyor. Benden parça temin edemedikleri için para almadılar.
Monitör 10-11 yıllık sağlam, parça bulursam TV olarak devam edecek hayatına. Monitör olarak emekli oldu.

Ayar tuşu/board'u bozulmuş olabilir. Bendeki snycmaster P2270 TV/Monitör kendi kendine aynı şeyleri yapıyordu. Online oyun oynarken görüntü gidiyordu aniden. Sesi yükseltiyordu, menüye giriyordu.

Servis 50 TL karşılığında arıza tespiti yapıyor. Benden parça temin edemedikleri için para almadılar.
Monitör 10-11 yıllık sağlam, parça bulursam TV olarak devam edecek hayatına. Monitör olarak emekli oldu.

Benimki de artık emekliye ayrılıcak galiba şimdi de ekran gidip gelmeye başladı. Açtım baktım bir şeyler yanmış ya yenisini alacağım ya da yaptıracağım 12 13 yıllık benim de gene bayağı idare etti beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı