Samsung T350 LF27T350FHMXUF Alınır mı?

RappeRnCodeR

Centipat
Daha fazla  
Oyun oynayacaksanız 144Hz ve üstü bakın derim, 27 inç şart mı hocam?

Şart değil ama büyük ekranlı olması gerekiyor hocam PC'den çalıştığım için.

Şu an kullandığım monitör bu, bu Samsung bile bana büyük ihtimalle çağ atlamış gibi gelir.

Şart değil ama büyük ekranlı olması gerekiyor hocam PC'den çalıştığım için.

Şu an kullandığım monitör bu, bu Samsung bile bana büyük ihtimalle çağ atlamış gibi gelir.

Evet çağ atlarsınız, bu 24 inç olan https://www.akakce.com/monitor/en-u...l-hd-freesync-oyuncu-u-fiyati,1135070233.html bu da 27 inç ViewSonic 27 XG2705 LED 1MS 144HZ 2XHDMI+DP VESA FHD AMD FREESYNC PROFESYONEL GAMING MONITOR « Gamers Arena - İntegra Teknoloji A.Ş. İkisini de FP olarak önermeye çalıştım Asus olanı kullanıyorum memnunum çok az bir ışık sızması var hiç rahatsız olmadım.

Evet çağ atlarsınız, bu 24 inç olan Asus TUF Gaming VG249Q1A 23.8" 1ms Full HD Freesync Oyuncu Monitörü Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu da 27 inç ViewSonic 27 XG2705 LED 1MS 144HZ 2XHDMI+DP VESA FHD AMD FREESYNC PROFESYONEL GAMING MONITOR « Gamers Arena - İntegra Teknoloji A.Ş. İkisini de FP olarak önermeye çalıştım ASUS olanı kullanıyorum memnunum çok az bir ışık sızması var hiç rahatsız olmadım.

Çok teşekkür ederim hocam öneriler için fakat maksimum 3K bütçem var sizce Samsung'u alsam üzer mi yoksa idare eder mi?

Çok teşekkür ederim hocam öneriler için fakat maksimum 3K bütçem var sizce Samsung'u alsam üzer mi yoksa idare eder mi?
Hocam tabii ki idare eder ben 60HZ, 75HZ, 144HZ, 165HZ kullanmış birisi olarak şunu söyleyeyim 144 - 165 arasında fark yok gibi bir şey, 60HZ berbat ötesi bir deneyim günümüz için, 75HZ ise idare eder üzmez mesela 60HZ'den 75HZ geçince aşırı derecede akıcı geliyordu, ama 165HZ'den 75'e geçince de kasıyor gibi geliyor, size tavsiyem ilk önceliğiniz oyun değilse ve rekabetçi oyunlar ile pek aranız yoksa alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı