Samsung Tab A9+ alınır mı?

OnurOfc

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bütçemi arttırdım. A9+ un 5000TL fiyatı var. Asıl amaç video izlemek, günlük kullanım olacak. Yanına kılıf ve kalem almayı düşünüyorum ama yeni çıktığı için kılıf bulamadım, kalem desteği de var mı bilmiyorum. Kalem ve kılıf bulma konusunda yardımcı olabilir misiniz? Tablet + kılıf + kalem toplam bütçe 6.000 - 6500 TL ama esnetebilirim.

TFT ekranı çok kötü. Video konusunda tatmin etmeyecektir. 1080p değil de 900p oynatıyor gibi. Bir de aşırı hafif. Sağlam hissiyat vermiyor ne yazık ki. Kulaklık girişini de köşeye koymuşlar, çok sıkıntılı duruyor. Kılıflar da yurt dışından 700 TL'ye geliyor gibi görünüyor ve piyasada çok çeşit yok. Kalem desteğini bilmiyorum, bakmadım.

Eğer başka çarem yok bunu alacağım diyorsanız tableti 4.999 TL'ye Vatan'dan alınca 500 TL hediye çeki verilmişti. Adaptörde kullanınca adaptör 50 TL'ye geldi. Kampanya hala geçerli mi bilmiyorum.

Not: Kendim kullanmıyorum. Gözlemledim.

TFT ekranı çok kötü. Video konusunda tatmin etmeyecektir. 1080p değil de 900p oynatıyor gibi. Bir de aşırı hafif. Sağlam hissiyat vermiyor ne yazık ki. Kulaklık girişini de köşeye koymuşlar, çok sıkıntılı duruyor. Kılıflar da yurt dışından 700 TL'ye geliyor gibi görünüyor ve piyasada çok çeşit yok. Kalem desteğini bilmiyorum, bakmadım.

Eğer başka çarem yok bunu alacağım diyorsanız tableti 4.999 TL'ye Vatan'dan alınca 500 TL hediye çeki verilmişti. Adaptörde kullanınca adaptör 50 TL'ye geldi. Kampanya hala geçerli mi bilmiyorum.

Not: Kendim kullanmıyorum. Gözlemledim.

Ne almamı önerirsiniz? S serisinde kampanya var mı?

Önermem 2. el bir şey baksaniz daha iyi olur o bütçeye.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el Tab S6 (Lite olmayan) Tab S7 (FE olmayan) bakabilirsin. 2. elde genelde kılıfıyla satarlar temiz olmasına dikkat et sadece.

Tabletlerdeki A serisi pek iyi değil Samsung'un 2. el istemiyorsan bütçeyi arttırmayı bekle bence.

Geri
Yukarı