Çözüldü Samsung Tab e SM-T560 ROM için ROM önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende T560'ı rootlu+ROM'lu kullanmıştım, ama tableti biraz yavaşlatıyor (pil tasarrufu modunda biraz daha az kasıyordu), parlaklık filan ayarlanmıyordu ama EBA Zoom filan çalışabiliyordu, yani ROM pek sağlıklı olmuyor ama öbür türlü de dediğiniz gibi hiçbir uygulama desteklemiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri takip ederek ROM'u atabilirsiniz

Bende T560'ı rootlu+ROM'lu kullanmıştım, ama tableti biraz yavaşlatıyor (pil tasarrufu modunda biraz daha az kasıyordu), parlaklık filan ayarlanmıyordu ama EBA Zoom filan çalışabiliyordu, yani ROM pek sağlıklı olmuyor ama öbür türlü de dediğiniz gibi hiçbir uygulama desteklemiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu videodakileri takip ederek ROM'u atabilirsiniz.

Başka ROM var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

bu romları denemediğim için kesin birşey diyemem ama

[UNOFFICIAL][ROM] LineageOS 14.1 for Galaxy Tab E [SM-T561/SM-T560]
bu romu deneyebilirsin

mesajından alıntı yaptığım kişi: @Polorchen

AIDA64'ten sistem kısmını atabilir misiniz?
Android 7.1.2 sürümüne yükselttim gerek kalmadı.

@Peaky Blinders nasıl yükselttin bana da söyler misin?

Hocam bu iki videoya göz atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı