Satıldı Samsung Tab S7 FE tablet

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ürünü sınav senemde hazırlanırken aldım. Kozmetik olarak tamamen fotoğraflardaki gibi onun dışında hiçbir kusuru problemi yoktur. Beyaz ekranlı fotoda görüldüğü gibi ekranda beyaz leke tarzı şeyler var parlaklık en sonlardayken beyazımsı ekranda gözüküyor. Hiçbir şekilde dokunmatiğe en ufak zararı yok dokunmatiği sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Kalem zaten çok az kullanılmıştı bende çok titiz kullandım tertemiz sorunsuz.

Not almak için ders çalışmak için çizim yapmak için gerçekten harika bir tablet malı satmak için söylemiyorum. Küçük çocuğunuz vs oyun oynasın diye alacaksanız da ideal PUBG benzeri oyunları kasmadan açıyor.

Ben gayet memnun bir şekilde kullandım artık işim bittiği için satıyorum. Kutu fatura yok ama çok güzel bir şekilde kutulayıp yollarım. İsteyene wp üzerinden detaylı bir video yollarım.

Fiyat 6000 TL.

IMG_5962.jpeg
IMG_5951.jpeg
IMG_5955.jpeg
IMG_5954.jpeg
IMG_5949.jpeg
IMG_5950.jpeg
IMG_5957.jpeg
IMG_5960.jpeg
IMG_5961.jpeg

@ItsAllGoodman ?

Neyi beğenmediniz?

@Valve beğenmediğiniz şeyleri yazarak ilanı baltalamayı bırakabilirsiniz?

Son düzenleme:
Ürünü sınav senemde hazırlanırken aldım. Kozmetik olarak tamamen fotoğraflardaki gibi onun dışında hiçbir kusuru problemi yoktur. Beyaz ekranlı fotoda görüldüğü gibi ekranda beyaz leke tarzı şeyler var parlaklık en sonlardayken beyazımsı ekranda gözüküyor. Hiçbir şekilde dokunmatiğe en ufak zararı yok dokunmatiği sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Kalem zaten çok az kullanılmıştı bende çok titiz kullandım tertemiz sorunsuz.

Not almak için ders çalışmak için çizim yapmak için gerçekten harika bir tablet malı satmak için söylemiyorum. Küçük çocuğunuz vs oyun oynasın diye alacaksanız da ideal PUBG benzeri oyunları kasmadan açıyor.

Ben gayet memnun bir şekilde kullandım artık işim bittiği için satıyorum. Kutu fatura yok ama çok güzel bir şekilde kutulayıp yollarım. İsteyene wp üzerinden detaylı bir video yollarım.

Fiyat 7.100 TL.

Eki Görüntüle 2161178Eki Görüntüle 2161179Eki Görüntüle 2161180Eki Görüntüle 2161181Eki Görüntüle 2161182Eki Görüntüle 2161183Eki Görüntüle 2161184Eki Görüntüle 2161186Eki Görüntüle 2161185

@ItsAllGoodman?

Neyi beğenmediniz?

@Valve beğenmediğiniz şeyleri yazarak ilanı baltalamayı bırakabilirsiniz?

Dostum ilanını baltalamıyorum, yukarıda @ItsAllGoodman hocamın dediği gibi öğrenciye vergi indirimiyle bu cihaz hemen hemen senin yazdığın fiyatlara geliyor.
Kaldı ki senin cihazında çizikler, kırıklar ve sorunlar var belki reaksiyonu görüp güncelleme yaparsan daha hızlı satabilirsin anlamında reaksiyon gösterdim.

Son düzenleme:
Dostum ilanını baltalamıyorum, yukarıda @ıtsallgodman hocamın dediği gibi öğrenciye vergi indirimiyle bu cihaz hemen hemen senin yazdığın fiyatlara geliyor.
Kaldı ki senin cihazında çizikler, kırıklar ve sorunlar var belki reaksiyonu görüp güncelleme yaparsan daha hızlı satabilirsin anlamında reaksiyon gösterdim.
Fiyat hakkında yorum yapma seçeneği kapalı ama madem izin var yazayım. Vergi indirim kampanyasıyla 6 taksitli şekilde 8.000 liraya alınabiliyor. Bu yüzden 7.100 TL pek makul bir fiyat değil.
Çok teşekkür ederim ikinize de fiyatı güncelliyorum. Ben kötü ve zıt anlamda sormamıştım aslında samimi bir şekilde fikrinizi almak istedim :). Yalnızca şu kafama takıldı, sahininden ve dolapta cihazlar 7.500 8000 altında değil. Bende o yüzden yazdım ancak güncelleyeceğim. 6000 olarak ilana koymayı planlıyorum.

Fiyat piyasaya göre revize edildi dostlar, gelen alır fırsat ürünü.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı