Samsung Tab S7 vs iPad 8. nesil

IPS değil, LTPS LCD(tft) Ayrıca, iPad 8 bile S7'den çok daha güçlü. A12 işlemcisi, LCD paneli, arayüzü çok daha başarılı. S7 tek artısı 120Hz. A12 ile 865+ yarışamaz. Ama bu durum Snapdragon ile alakalı değil, Android işletim sistemlerinin stabilitesi yüzünden böyle. Yoksa normalde 865+ daha iyi performans bile sunabilecek kapasitede bir işlemci. Ayrıca 120Hz olayı bu tablette önemsiz. O işlemci ile ancak 60FPS alırsınız tüm oyunlarda. iPad 8 yerine Air 4 tercih etmeliyiz doğru. Tabi eğer fazladan 2400TL varsa. Son bir şey: iPad 8 şarjı, şu an neredeyse piyasadaki tüm tabletlerden daha uzun gidiyor. Agresiflik nerede derken bile agresifçe yanıt vermişsiniz. Tablet bu öyle 2 yılda değiştirilmez. Millet daha ipad 1 kullanıyor.

Kasma yapacağını sanmam. SD865 var. Samsung'un One UI arayüzü çok başarılı.
Abi emin misin herkez apple diyor ama 120 hz 4 höporlör ve sd865+ plus iyi gibi hem 3 sene guncelleme garantisi var şuan apple 5 ,, o 2 sene bana sorun yaparmı kasma donma gibi android 12,13 optimizasyon yaparlar diye duşunuyom bana bir yardimci olurmusun

Şimdi ben olsam Air4 alırdım neden diyorsan şöyle. Haklısın SD865+ falan falan. Güzel hoşta bu Android. Air 4'ün yazılımı kat kat iyi. İşlemci olaralda Air4 tokatlıyor zaten. 5 yıl güncelleme sözü veriyor ve rahat 7 yıl iş yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…