Samsung Tab S7 vs Tab S6 Lite

Mr.Ard

Decapat
Daha fazla  
Resim temel amaç olarak bir tablet almak istiyorum. S7'nin ekranı ve sistemi güzel ancak S6 Lite'dan 2500 TL daha pahalı. S6 ise özellikler ve ekran açısından bir düşüş olsa da çok daha uygun fiyatlı. Tavisye verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler :D.

Tab S7 alabiliyorsanız bence kesinlikle ipad+apple pencil almalısınız. Ancak o kadar bütçeniz yoksa S6 alabilirsiniz. (Kalemi kulanmayacaksanız yine kalemsiz ipad öneririm)

Tab S6 Lite kullanıyorum, kalemi bedava, ekranı gayet güzel, çizim yapılıyor, izleme süresi acayip uzun, şarjı sabah %100 ise video izleyip çizim yapıp biraz da oyun oynarsanız gece siz yatana kadar idare ediyor. Tableti hangi amaçla kullanacağınızı söylerseniz ona göre net bir cevap söyleyebilirim.

Tab S6 Lite kullanıyorum, kalemi bedava, ekranı gayet güzel, çizim yapılıyor, izleme süresi acayip uzun, şarjı sabah %100 ise video izleyip çizim yapıp biraz da oyun oynarsanız gece siz yatana kadar idare ediyor. Tableti hangi amaçla kullanacağınızı söylerseniz ona göre net bir cevap söyleyebilirim.
Oyun çok oynayacağımı sanmam. Daha çok çizim ve video izlemek için kullanmayı düşünüyorum.

Oyun çok oynayacağımı sanmam. Daha çok çizim ve video izlemek için kullanmayı düşünüyorum.
O zaman Tab S6 Lite işinizi görür diye düşünüyorum, çizim uygulamaları, çizimler vs. için tabletin 64 gb bir depolaması da var, şarj ömrü de bunun için çok uygun.

O zaman Tab S6 Lite işinizi görür diye düşünüyorum, çizim uygulamaları, çizimler vs. için tabletin 64 gb bir depolaması da var, şarj ömrü de bunun için çok uygun.
Tamamdır teşekkürler. Bir sorum daha var çizim yaparken herhangi bir lag sıkıntısı var mı?

Bütçeniz yoksa Tab S6 Lite, varsa Ipad modellerine yönelebilirsiniz. Android cihaz kullanan biri olarak Ipad'lerin çoklu görev yetenekleri, profesyonel uygulama desteği ve yazılımsal özellikleri çok daha gelişmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı