Samsung Tab S9 Ultra 45W şarj olmuyor?

Dogukan_Boyraz

Hectopat
Daha fazla  
Samsung Tab S9 Ultra aldım ve şarj makinesi aldım. 25W ve 65W a takınca aynı sürede doluyor 65 de daha hızlı dolması gerekmiyor mu 45W a kadar desteklediği için. Yoksa direkt 45 mi almam lazımdı? Veya priz ev tipi olduğu için akım mı yetersiz acaba?

Samsung Tab S9 Ultra aldım ve şarj makinesi aldım. 25W ve 65W a takınca aynı sürede doluyor 65 de daha hızlı dolması gerekmiyor mu 45W a kadar desteklediği için. Yoksa direkt 45 mi almam lazımdı? Veya priz ev tipi olduğu için akım mı yetersiz acaba?

Cihazın maksimum desteklediği yükün üstüne çıkmaz. Yanlışım yoksa maksimum 45W idi. 65'i 45'i güvenlik için düşürüyor. Bazenleri 65'i 25'e kadar düşüruyor.

Samsung'un kendi sitesinde net bir şekilde göremedim ama epeyde 45W yazıyor 45W şarj etmesi gerek miyor mu? Yoksa 45W yanlış bilgi mi?

Yanlıış değil ancak dediğim gibi özellikle 25'e düşürüyor. Bir de hızlı şarj açık mı diye bakar mısınız?

Yanlıış değil ancak dediğim gibi özellikle 25'e düşürüyor. Bir de hızlı şarj açık mı diye bakar mısınız?

Hızlı şarj açık. 45'e düşürmesi gerek miyor mu ben 45'e düşürür diye 65 almıştım sıkıntı çıkarmaz diye. Şarj cihazı 3'lü çıkışlı aldım özellikle telefonu değiştirince bir daha makine almayayım diye (saat ve kulaklıkta var makine kalabalığı olmasın diye) o yüzden 65 var 45'e düşürüp olur sanmıştım.

Vatandan birine sordum 65 i 45 yapmaz 25 e güvenlik amaçlı indirir dedi.

Son düzenleme:
Şarj cihazı Samsung'un standartlarına uygun mu? Tablette sorun yoktur eğer Samsung 45W şarj aleti alırsanız 45W ile şarj olacaktır.

Şarj cihazı Samsung'un standartlarına uygun mu? Tablette sorun yoktur eğer Samsung 45W şarj aleti alırsanız 45W ile şarj olacaktır.

Hata vardır bence PUBG de kaç FPS alıyor tablet alınır mı?

Kaç FPS aldığını ölçmedim ama Max ayarlarda kasmadan gayet güzel oynanabiliyor. Tabletin yanında da kalem çıkması + bir yönü. iPad Pro ve kalemiyle alınca arada yaklaşık 10k fark oluyordu profesyonel bir işiniz ve Apple ekosistemizin yoksa Tab S9 Ultra en iyi seçenek bence. Yine olsa yine Samsung alırdım.

Markasını hatırlamıyorum ama bilindik ve güvenilir bir markanın 45Wını almıştım ona rağmen olmadı. Tablette başka hiçbir sıkıntısı yok her şeyi cayır cayır çalışıyor ama sadece 45W ı kullanmak nasip olmadı. Öğrenci olduğum içinde lazım bana garantiye yollayamadım, Samsung 45W şarj makinesiylede şarj etme gibi bir imkan geçmedi elime.

Geri
Yukarı