Samsung Tab S9 Ultra vs Apple iPad 11 Pro

Craxes

Hectopat
Daha fazla  
Bu iki tabletten hangisini önerirsiniz? Tıp okuyacağım ve not ve egitim bir de dizi film için kullanacağım. Tab 9+ icinde kalemi var ama iPad 11 Pro da yok. Eger iPad alirsam kalem de almak zorunda kalacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben S8 kullanıyorum. Gayet de memnunum. Arkadaşların bazıları iPad kullanıyorlar. Takır takır yazıyorlar. Sinir bozucu. Ve Samsung'da daha iyi yazılıyor. O yüzden S9 Ultra tercih ederim ben olsam. Ama ekranı acayip büyük. Tablet kategorisinde biraz değişik kalıyor. Kendine göre seçim yap.

Ben S8 kullanıyorum. Gayet de memnunum. Arkadaşların bazıları iPad kullanıyorlar. Takır takır yazıyorlar. Sinir bozucu. Ve Samsung'da daha iyi yazılıyor. O yüzden S9 Ultra tercih ederim ben olsam. Ama ekranı acayip büyük. Tablet kategorisinde biraz değişik kalıyor. Kendine göre seçim yap.

512 GB mı 1T mi önerirsiniz?

512 GB mı 1T mi önerirsiniz?
Yanlış hatırlamıyorsam 1TB modelinde 16GB RAM var. Çok önemli mi dersen, çoklu pencere kullanacaksan önemli. Onun dışında benim gibi slaytlara not alma ve özet çıkarma için kullanacaksan 12GB da yeterli olur. Hafıza yeter mi diye soruyorsan da ben 128GB kullanıyorum. Yarısı da boş şu an. Gayet yetiyor.

Yanlış hatırlamıyorsam 1TB modelinde 16 GB RAM var. Çok önemli mi dersen, çoklu pencere kullanacaksan önemli. Onun dışında benim gibi slaytlara not alma ve özet çıkarma için kullanacaksan 12 GB da yeterli olur. Hafıza yeter mi diye soruyorsan da ben 128 GB kullanıyorum. Yarısı da boş şu an. Gayet yetiyor.

Ben de tıp egitimim için kullanacağım zaten 512 GB yeterli olacagini dusunuyorum ben de ama iste 6 yil sonunda dolar mi vs diye dusunmedim degil.

Ben de tıp egitimim için kullanacağım zaten 512 GB yeterli olacagini dusunuyorum ben de ama iste 6 yil sonunda dolar mi vs diye dusunmedim degil.
Her sene 1GB bile dolduramazsın merak etme. Slaytlar o kadar büyük değil. Ama anatomi atlas uygulamaları büyük. 6GB falan olması lazım. Da zaten 512GB'ın yanında hiçbir şey gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı