Samsung tabletlerine herhangi bir zam gelir mi?

josozay

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hiç uzatmadan sorumu sorayım.

Sizce 7 gün içinde Samsung tabletlerine herhangi bir zam gelir mi? Sorma nedenim dün telefonlara gelen zam,

Ayrıca Samsung Galaxy Tab S7 FE hakkında görüşlerinizi merak ediyorum ve 120Hz olmaması büyük bir sorun mu yoksa 60Hz yeterli mi?

Dipnot: Amacım genellikle not almak, dizi film izlemek ve chess, UNO gibi basit oyunlar oynamak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gelen zam değil vergi güncellemesi diyelim. Tabletlerden %18 KDV ve %4 TRT payı alınıyordu diye biliyorum. S7 FE için %2'lik fark pek fazla etki etmez.

Bir süre sonra 120Hz kullandığını unutacaksın. Oyun dışı gereksiz diyebilirim. Zaten dizi, film izleyeceğini ve not alacağını belirtmişin.

Samsung'un FE modelleri fiyat performans amaçlı oluyor. S7 FE sizi pişman etmeyecek bir modeldir. Android tablet alınacaksa Samsung veya Huawei'yi tercih etmek en mantıklısı.

Gelen zam değil vergi güncellemesi diyelim. Tabletlerden %18 KDV ve %4 TRT payı alınıyordu diye biliyorum. S7 FE için %2'lik fark pek fazla etki etmez.

Bir süre sonra 120Hz kullandığını unutacaksın. Oyun dışı gereksiz diyebilirim. Zaten dizi, film izleyeceğini ve not alacağını belirtmişin.

Samsung'un FE modelleri fiyat performans amaçlı oluyor. S7 FE sizi pişman etmeyecek bir modeldir. Android tablet alınacaksa Samsung veya Huawei'yi tercih etmek en mantıklısı.
Hocam şöyle bir sorunumuz var 120hz takıntım yok ama diğer kullandığım tüm cizahlar 144hz olduğu için bir yerden sonra gerçekten canımı sıkacağımı biliyorum, ama 120hz bir tablet buldum S7 FE fiyatına sizinde fikrinizi öğrenmek isterim: Lenovo Tab P11 ZABF0302TR 6 GB 128 GB 2K 11.5

Arkadaşlar hiç uzatmadan sorumu sorayım.

Sizce 7 gün içinde Samsung tabletlerine herhangi bir zam gelir mi? Sorma nedenim dün telefonlara gelen zam,

Ayrıca Samsung Galaxy Tab S7 FE hakkında görüşlerinizi merak ediyorum ve 120Hz olmaması büyük bir sorun mu yoksa 60Hz yeterli mi?

Dipnot: Amacım genellikle not almak, dizi film izlemek ve chess, UNO gibi basit oyunlar oynamak.
Hocam Türkiye burası gelir kesin

Hocam şöyle bir sorunumuz var 120Hz takıntım yok ama diğer kullandığım tüm cizahlar 144Hz olduğu için bir yerden sonra gerçekten canımı sıkacağımı biliyorum, ama 120Hz bir tablet buldum S7 FE fiyatına sizinde fikrinizi öğrenmek isterim: Lenovo Tab P11 ZABF0302TR 6 GB 128 GB 2K 11.5

Benim telefonumun ekranı 120Hz tabletin 60Hz ve hiç can sıkıcı olmuyor. Telefondan tablete geçince alışmam en geç 15 saniye sürüyor. Bence öncelik vereceğiniz ekran yenileme hızı değil de tabletin sunduğu özellik ve servisler, pil ömrü, güncelleme desteği gibi şeyler olmalı. Ama tabii ki gene seçim sizin.

Geri
Yukarı