Samsung teknik servis sorunsalı

isqburak1

Decapat
2018 Aralık ayında satın almış olduğum J7 Prime2(SM611F) cihazımı AMOLED yanığı, ısınma sorunu, şarjın çabuk bitmesi nedeniyle 16'sında teknik servise kargoyla yolladım. Bu gün yetkili servisten birisi aradı ve bana cihazımda anakartın arızalı olduğunu söyledi ve 740TL masrafının olduğunu söylediler fakat bildiğim kadarıyla anakart arızası garanti kapsamına girmiyor mu? Hakem heyete başvursam bir sonuç alır mıyım? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

2018 Aralık ayında satın almış olduğum J7 Prime2(SM611F) cihazımı AMOLED yanığı, ısınma sorunu, şarjın çabuk bitmesi nedeniyle 16'sında teknik servise kargoyla yolladım. Bu gün yetkili servisten birisi aradı ve bana cihazımda anakartın arızalı olduğunu söyledi ve 740TL masrafının olduğunu söylediler fakat bildiğim kadarıyla anakart arızası garanti kapsamına girmiyor mu? Hakem heyete başvursam bir sonuç alır mıyım? Yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkürler.

Garanti kapsamında olması lazım iPhone8 kullanıyorum ekranın içi açılmıştı normal kullanıyorum bilmiyorum sonra suya girdim telefon elden gitti garantiye götürdüm yenisini verdiler Türkiye'de garanti istiyorsan Apple ve Huawei bence başvur.

Anakart arızası garanti kapsamında olması gerekir. Zamanında Note 3 cihazımı anakart sebebiyle bir kere anakart değişimi bir kere cihaz değişimi yapmışlardı.

Garanti kapsamında olması lazım iPhone8 kullanıyorum ekranın içi açılmıştı normal kullanıyorum bilmiyorum sonra suya girdim telefon elden gitti garantiye götürdüm yenisini verdiler Türkiye'de garanti istiyorsan Apple ve Huawei bence başvur.
bende ona şaşırdım açıkçası.vestel tablet vardı kardeşimin anakartı arızalandı ücretsiz yapmışlardı zamanında,ve anlamadığım şey amoled yanığının anakartla ne alakası var 😳
Anakart arızası garanti kapsamında olması gerekir. Zamanında Note 3 cihazımı anakart sebebiyle bir kere anakart değişimi bir kere cihaz değişimi yapmışlardı.
galiba teknik servise samsung bakmıyor artık bdh bilişim diye bi firmayla anlaşmışlar onlar bakıyorlar ve internette bu firmadan memnun olan kimse yok.hakemheyete başvursam sonuç alabilir miyim sizce?
Sıvı teması yoksa garanti kapsamındadır. Böyle bir şey yoksa en yakın kaymakamlıkta derdini anlatabilirsin. İçindeki indikatör renk değiştirdiyse sana ücretsiz değişim yapmak zorunda değiller. Bir de ekşideymiş gibi başlık açmayın artık.
bu amoled yanığı gibi sorunlar yaşanmadan birkaç ay önce az bir miktar su sıçradı ahizenin üzerine ben de işi sağlama almak için 2 gün pirince yatırmıştım.o bahsettiğiniz indikatör olayı ne?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı