Samsung telefon alırken depolamasına dikkat ediniz

Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-8265U CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz
RAM: 8 GB
Ekran Kartı: Intel UHD Graphics 620 😒(Dahili)
Marka ve Bilgisayar Türü: Lenovo/ AIO PC
Merhaba size bir öneride bulunacağım, belki yardımcı olabilirim. 2 gün önce telefonumu yere düşürdüm ve ekranı kırıldı ve servise götürdüm. Ekranı yenilendi falan filan. Telefonu elime aldığımda düşündüm "bu telefonu kaç yıldır kullanıyorum ben?" internete baktım 2016 yılında çıkmış ve ben telefonu sıfır almıştım. Tam tamına 8 yıllık bir telefon kullanıyormuşum! O telefon Samsung Galaxy J7 Prime! Fakat yenilenmiş telefon alırken depolamasına dikkat edin, 16 GB'lik almayın minimum 32 GB'lik alın. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
1708368789190.png

Son düzenleme:
Merhaba size bir öneride bulunacağım, belki yardımcı olabilirim. 2 gün önce telefonumu yere düşürdüm ve ekranı kırıldı ve servise götürdüm. Ekranı yenilendi falan filan. Telefonu elime aldığımda düşündüm "bu telefonu kaç yıldır kullanıyorum ben?" internete baktım 2016 yılında çıkmış ve ben telefonu sıfır almıştım. Tam tamına 8 yıllık bir telefon kullanıyormuşum! O telefon Samsung Galaxy J7 Prime! Fakat yenilenmiş telefon alırken depolamasına dikkat edin, 16 GB'lik almayın minimum 36 GB'lik alın. Umarım yardımcı olabilmişimdir.Eki Görüntüle 2120905
Konunun tam olarak nasıl bir yararı var? 36 GB diye bir alan duymadım. Bu arada yenilenmiş telefon önermiyorum.

Geri
Yukarı