Samsung telefon Boot ekranı yok

Ayılar_Kralı

Hectopat
Aslında benim yapmaya çalıştığım şey Samsung marka telefonumun açılıştaki animasyonlu ekranı değiştirmekti. En başta değiştirmeyi başardım. Sonra sevmeyip başka bir şey yaptım. Tıpkı önceki yaptığım gibi. Ama ikinci yaptığımda kapata basınca titreyip direkt kapanıyor. Açılışta hiçbir ekran gelmiyor, birkaç saniye sonra pin kodu sormadan açılıyor. Dosyaları orijinal haline geri aldım ama hala aynı şey devam ediyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Rootlu Samsung telefonu olanınız varsa /system/media klasöründeki dosyaları, ve. QMG uzantılı dosyaların izinlerini ekran görüntüsü alıp atsalar. Sorunun onlarda olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun benimde başıma geldi, dosyaları orijinal dosyalar ile değiştirmeme rağmen sorun düzelmemişti bende Stock ROM kurdum öyle düzeldi.

Düzelttim. Aşağıdaki 3 dosyanin izinlerini bu şekilde yaptım. Belki ilerde başkasına lazım olur diye atayım.

Dosya Ekleri

• 20200309_214026.png
    20200309_214026.png
    43,8 KB · Görüntüleme: 28
  • 20200309_214059.png
    20200309_214059.png
    9,3 KB · Görüntüleme: 32
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı