Samsung telefon desteği için MacBook alınmalı mı?

emreb_tr

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ikinci el kodlama yapmak için MacBook Pro almayı düşünüyorum ikinci ele alacağım ve fiyatı 3600TL.
Özellikleri:
  • Intel Core i7 9.nesil
  • 16 GB RAM.
  • Dahili ekran kartı (Intel HD Graphics 530)
Benim evimde çok eski bir bilgisayar var. Şu anda onu kullanıyorum. 2 GB RAM'li, 2 çekirdek 1.80GHz (açılışta 92 derecelerde sonra ortalama 97 derecelerde) işlemcili Windows 10 Pro.

Benim şu anda kullandığım telefon Samsung ayrıca iPhone, Apple Watch, iPad gibi Apple'ye ait olan hiçbir cihaz bende yok sizce o bilgisayarı alınır mı?

Yeni nesil bir Mac kullanıyorum başka herhangi bir Apple cihazım yok ve sıkıntı çekmedim hiç. Alacağınız Mac zaten eski IPhone'unuz olsa bile bazı özellikleri kullanamayacaksınız.

hocam bilgisayar neredeyse sıfır gibi adamda görsel eklemiş ilanda yeni devir sayısı 2 olarak gözüküyor.

Ben macbook cihaza windows 10 yada 11 kurabilir miyim? Bide 2 ekran kartlıymış.
1-İntel HD Graphics 530
2-Radeon Pro 450

hocam bilgisayar neredeyse sıfır gibi adamda görsel eklemiş ilanda yeni devir sayısı 2 olarak gözüküyor.

Ben macbook cihaza windows 10 yada 11 kurabilir miyim? Bide 2 ekran kartlıymış.
1-İntel HD Graphics 530
2-Radeon Pro 450
MacBook alıyorsan neden Windows kuruyorsun?

MacBook alıyorsan neden Windows kuruyorsun?
Bazı programlar sadece windows'ta çalışıyor ve hayatımda hiç macos kullanmadım. Bazen windows'a gerektiğinde program,iş,ödev gibi şeyleri yapmak için girerim. Öncekinde dediğim gibi hiç apple markalı cihazım olmadı. Genel olarak bende macos'un nasıl olduğunu merak ediyorum. Sanal makine kurabilirsem windows yüklemeye gerek kalmaz. Sizin de dediğiniz gibi macbook alıyorum windows'a alabilirim ama uygun fiyata macbook pro daha iyi ve bütçeme tam uyumlu olduğu için düşünmüştüm.

Bu arada bu bilgisayar Visual Code Community, Unity, Android Studio gibi programları kasmadan kaldırır mı? Arada bir zaman geçirmelik Euro Truck Simulator 2, Beamng Drive, Assetto Corsa gibi oyunlar akıcı bir şekilde oynanır mı?

Son düzenleme:
Mantıklı. Eski bilgisayarı sat.
İlan linki var mı? 3600 TL iyiymiş.

Geri
Yukarı