Samsung telefon güvenlik açığı bildirme

OLİTA HAYDAR

Kilopat
Makaleler
3
Yer
DOĞU ROMA IMPARATORLUĞU
Sabah saatlerinde telefonumda önemli derecede büyük olan güvenlik açığı buldum. Ama nereye söylemem gerektiğini bilemiyorum. Telefonum ise Samsung. Android ile uzaktan yakından bir alakası olsa da Samsung'un bıraktığı önemli bir açık. Kısaca telefonda şifre desen veya pin olsa dahi hiç uğraşmadan girebiliyorum. Ve bilgileri kişisel verileri görebiliyorum. Nereye başvurmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bize Ulaşın

Canlı desteğe bağlanın ve durumu anlatın, operatör yönlendirecektir nereye başvurmanız gerektiğini.
Ya da Samsung Members indirip uygulama üzerinden geri bildirim yapabilirsiniz, hızlı dönüş sağlanıyor.

Android sürümünüz güncel mi? Eğer güncel değilse güncelledikten sonra tekrar deneyin zira keşfedilip çözülmüş bir açığı keşfetmiş olabilirsiniz.

Telefonum Samsung Galaxy a70 telefonda yüz kilidi parmak izi ve normal şifre var.telonunun ekranının açıp güç düğmesine hızlıca basıp kamera açılıyor kamerayı kapatınca telefonun kıldı açılıyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı