Samsung telefonda uygulama güncellemelerinin hepsi yapılmış mıdır?

Mahmutcan19055

Picopat
Daha fazla  
Telefonu fabrika sıfırladım normalde 17 uygulama yükleniyor. Resimdeki gibi oldu 13 uygulama yüklendi kapattım sekmeyi kalan 4 uygulama ne oldu ne olacak normalde 17 uygulamadan 17 tanesi yüklendi yazması gerekirdi. İndirme açık mı şu anda indiriyor mu arka planda veya ne bileyim 13 tanesi yüklendiyi kapattım ama kapanmadı sanıyorum çünkü 17 yükleniyordu. Bir anda 13 yüklendi bende sekmeyi yana kaydırıp kapattım. Kapanmış mıdır? Yoksa hala arka planda açık mıdır?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230112-154403_One UI Home.jpg
    Screenshot_20230112-154403_One UI Home.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 30
Ettim indirilen herhangi bir şey yok kalan dosyaları neden indirmedi arka planda mi indiriyor.

Eğer telefonun sistem güncellemesi aldıysa belirli uygulamalar son sürüme güncellenir format atsan dahi o uygulamaların sürümü düşmez.

Eğer telefonun sistem güncellemesi aldıysa belirli uygulamalar son sürüme güncellenir format atsan dahi o uygulamaların sürümü düşmez.
Sorun o deil kanka kalan 4 uygulama nereye gitti neden indirmedi arka plandamı açık kaldı. 17 uygulamadan 17 tanesi yüklendi demesi gerekirken 13 uygulamadan 13 tanesi yüklendi dedi. Ben o sekmeyi kapattım ama 17 uygulama gelmediği için kapanmadı sanıyorum...

Sorun o değil kanka kalan 4 uygulama nereye gitti neden indirmedi arka plandamı açık kaldı. 17 uygulamadan 17 tanesi yüklendi demesi gerekirken 13 uygulamadan 13 tanesi yüklendi dedi. Ben o sekmeyi kapattım ama 17 uygulama gelmediği için kapanmadı sanıyorum...

Pek alakalı değil bu durum, dediğim gibi daha önceside yüklediğin bir güncellemeden dolayı olmuştur. Emin değilsen Play Store üzerinden güncelleme kontrolü yap, eğer güncelleme yoksa bu kadar kafaya takmana gerek yok.

Pek alakalı değil bu durum, dediğim gibi daha önceside yüklediğin bir güncellemeden dolayı olmuştur. Emin değilsen Play Store üzerinden güncelleme kontrolü yap, eğer güncelleme yoksa bu kadar kafaya takmana gerek yok.
Şey oldu kanka 17 uygulama yüklenirken 2. Kurulum geldi 2. Kurulumu yaptım sonra 17 uygulama yükleniyor yerine uygulama yükleme duraklatıldı kurulumu tamamlayın yazısı geldi. Kalan dosyaları kendim indirdim sonra 13 uygulamadan 13 tanesi yuklendi dedi

Geri
Yukarı