Samsung TV için soundbar tavsiyesi

Isari

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Akademisyen
Arkadaşlar merhaba,
55 inç Samsung TV'm için Bluetooth ile bağlayabileceğim, sorun çıkarmayacak ama güçlü bas verebilen bir sound bar arıyorum. Piyasada 1000 TL'ye de var 100.000 TL'ye de. Şöyle 3-5 bin TL arası, Dolby Atmos destekli bir bar var mı?

Arkadaşlar merhaba,
55 inç Samsung TV'm için Bluetooth ile bağlayabileceğim, sorun çıkarmayacak ama güçlü bas verebilen bir sound bar arıyorum. Piyasada 1000 TL'ye de var 100.000 TL'ye de. Şöyle 3-5 bin TL arası, Dolby Atmos destekli bir bar var mı?
hocam selamlar, soundbar aldınız mı?

Selamlar. Evet. Samsung B650 aldım. 4800 TL'ye. Memnunum şimdilik. Daha düşük veya yüksek bir şey alsam nasıl olurdu bilmiyorum ama...
Aldığınız ürün aslında tam f/p ürünü, yorumları da oldukça güzel. Apartman dairesi için uygun mu sizce? Ben yüksek ses istemiyorum, sadece net ve berrak bir ses istiyorum. Tavsiye eder misiniz?

Evet, ben de memnun kaldım. Ben sesi çok açamıyorum, yani apartman için çok da uygun değil aslında. Basları vs. çok güçlü. 5-6 farklı ses modu var. Bass modunda sesler çok baslı çıktığı için iyi değil ama adaptif modda gayet net ve güzel. Kısaca, tavsiye ederim. Ama tabii ben başka modelleri hiç kullanmadım. A serisinin uygun fiyatlısını alsaydım mesela aynı memnuniyeti de yaşar mıydım diye kendime soruyorum :)

Hocam, yurt dışındaydım yazamadım. Pazartesi günü ürünü almak için mediamarkt'e gidiyorum. Benim için önemli olan dediğim gibi netlik ve odadaki ses dağılımıydı, yorumlara, youtube videolarına baktığımda herkesin memnun olduğunu gördüm. Cevap için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı