Samsung TV "Sinyal Zayıf veya Yok" Hatası

Memo_can

Kilopat
Herkese hayırlı günler kolay gelsin. Uzun zamandır açmadığım TV'yi böyle buldum da sıkıntısı nedir acaba yardım edebilir misiniz?

bozuk tv.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çerçeveyi hafif baskı uygulayarak sıkarak bölüm bölüm kontrol edin, kırmızılarda değişiklik, düzelme yada artma oluyor mu? İçerideki flex kablolardan da böyle şeyler olabiliyordu sanırım.

Arkada bir kablo olacak onu sıkmayı veya gevşetmeyi falan deneyin. Şu ekteki gibi. Çember içinde iğne olan kablo.
Eki Görüntüle 1505048

Yok hocam sadece ekrandaki kırmızı çizgiler için dedimde arkasında konnektör ve HDMI kablosuda olmamasına rağmen böyle.

Çerçeveyi hafif baskı uygulayarak sıkarak bölüm bölüm kontrol edin, kırmızılarda değişiklik, düzelme ya da artma oluyor mu? İçerideki Flex kablolardan da böyle şeyler olabiliyordu sanırım.

Yok hocam senin dediğini yaptım azıcık ekrana tıklattım elimle ama yine değişmiyor.

Yok hocam sadece ekrandaki kırmızı çizgiler için dedimde arkasında konnektör ve HDMI kablosuda olmamasına rağmen böyle.

Yok hocam senin dediğini yaptım azıcık ekrana tıklattım elimle ama yine değişmiyor.
Hocam bu kırmızı bölme sürekli mi ekranda? Yani bir film açtığınızda da kırmızı mı orası? Öyle ise panel değişebilir, değişmez ise tek çare yeni TV . Umarım panel değişme şansı vardır.

Hocam bu kırmızı bölme sürekli mi ekranda? Yani bir film açtığınızda da kırmızı mı orası? Öyle ise panel değişebilir, değişmez ise tek çare yeni TV. Umarım panel değişme şansı vardır.

Aynen hocam sürekli ekranda. Dediğiniz gibi panel değişimi olacak gibi görünüyor yine de yardımlarınız için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı