Samsung TV'ye nasıl IPTV yüklenir?

la Fraise

Centipat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel 13600K
XFX 6900 XT
Asus Z790 Prime
Corsair 32GB DDR4 Ram
Merhaba arkadaşlar. Samsung 75AU7100 model TV aldım geçenlerde. Kendi uygulama sayfasında bulunan IPTV programı ile benim satın almış olduğum IPTV yayını ayarları aynı değil. Bir türlü başaramadım. Satın aldığım sitede farklı uygulamanın ayarları mevcut. Dışarıdan uygulama yüklenir mi?

SSIPTV kullanıyorum ben gayet kaliteli ve hızlı. Yüklemek için linkte ki prosedürleri uygulayabilirsin.

Garantiyle ilgili sorun yaşar mıyım? Ayrıca benim kullandığım iptv sağlayıcısının sitesinde mac adresi yazmakla ilgili şeyler var. Bunda ona ihtiyaç var mı yoksa direkt M3U linki yapıştırıp geçiyor muyuz?

Programı yükleyip açtıktan sonra sayfada bir kod verecek size daha sonra aşağıda ki linke girip kodu yazın devamında m3u yükleyin kanallar gelecektir.

Garanti ile ilgili sorun yaşamazsınız.

Programı yükleyip açtıktan sonra sayfada bir kod verecek size daha sonra aşağıda ki linke girip kodu yazın devamında m3u yükleyin kanallar gelecektir.

Garanti ile ilgili sorun yaşamazsınız.

Teşekkür ederim. Akşam deneyip size buradan yazarım sonucu.

Samsung Smart TV'lere IPTV yüklemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:
  1. İnternet Bağlantısı: Samsung Smart TV'nizin internete bağlı olduğundan emin olun. Kablosuz veya kablolu bir internet bağlantısı kullanabilirsiniz.
  2. IPTV Uygulaması Arayın: Samsung Smart TV'nizin ana ekranında veya uygulama mağazasında IPTV uygulamasını arayın. Genellikle "Smart Hub" veya "Apps" tuşuna basarak uygulama mağazasına erişebilirsiniz.
  3. Seçtiğiniz IPTV Uygulamasını İndirin ve Yükleyin: IPTV uygulamasını bulduğunuzda, indirme ve yükleme sürecini başlatın. İndirme ve yükleme işlemi tamamlandığında IPTV uygulaması Smart TV'nizde görünecektir. Genellikle IPTV uygulamları artık ücretlidir. Sizden ömür boyu yada bir zaman süresince, kullanım ücreti isteyeceklerdir bilginize .
  4. IPTV Uygulamasını Açın: İndirilen IPTV uygulamasını açın. Genellikle Smart TV'nizin uzaktan kumandasında yer alan "Home" veya "Smart Hub" tuşuna basarak ana ekrana dönebilir ve IPTV uygulamasını başlatabilirsiniz.
  5. İPTV Abonelik Bilgilerini Girin: IPTV uygulamasını açtıktan sonra, IPTV hizmet sağlayıcınız tarafından sağlanan abonelik bilgilerini (kullanıcı adı, şifre veya MAC adresi gibi) girmeniz gerekebilir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girin ve IPTV hizmetinize erişim sağlayın.
  6. Kanalları ve İçeriği Keşfedin: IPTV uygulamasına başarılı bir şekilde giriş yaptıktan sonra, kanalları, filmleri, dizileri ve diğer içerikleri keşfedebilirsiniz. IPTV hizmet sağlayıcınızın sunmuş olduğu içeriklere erişebilir ve keyifle izleyebilirsiniz.
IPTV hizmet sağlayıcınızın size sağladığı kullanıcı kılavuzunu veya talimatları takip etmek de önemlidir, çünkü bazı hizmet sağlayıcılarının uygulama veya kurulum sürecinde farklı adımları olabilir. Bu adımlar genel bir rehber niteliğindedir, ancak Smart TV modeline veya IPTV hizmet sağlayıcısına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Geri
Yukarı