Samsung veya Xiaomi telefon tercihi

en3s19

Decipat
Daha fazla  
Merhabalar, iyi sosyaller. Telefon alacağım ve elimde bu 3 seçenek var. Aklımda kararımı verdim ama yine de sormak istiyorum.

1- Samsung Galaxy A23 2022 128 GB
2-Xiaomi Redmi Note 11 2022 128 GB
3-Xiaomi Redmi 10 2022 128 GB (Note değil.)

Aralarında 200-300 TL fark var.

Xiaomi Redmi Note 11 ile Samsung Galaxy A23 telefonların ikisinin de chipseti aynı. Yardımcı işlemcileri de aynı sadece birisi 1.8 GHz iken diğeri 1.9 oluyor. Bu 3 telefon arasından en kullanışlısı hangisi? PUBG oynamıyorum, en ağır eFootball Mobile oynuyorum. Isınmaması ve güncel olması benim için önemli.

Bunlar yerine M23 al. Oyunlarda daha iyi performans verir.
PUBG oynamıyorum, en ağır eFootball Mobile oynuyorum. Isınmaması ve güncel olması benim için önemli demis arkadas.

An itibariyle xiomi telefona sahip olmama rağmen xiomi den nefret ettim, sebebi kullandığım telefonun (mi 10T pro) sorunlu olması falan değil tam tersine çok memnunum fakat açıklanan yeni güncelleme almayacak telefon listesinde mi 10T pro da var. Hem amiral gemisi olan hemde daha çıkışından 2 sene bile geçmeyen telefona güncellemeyi nasıl kesersin? Rezalet.

An itibariyle xiomi telefona sahip olmama rağmen xiomi den nefret ettim, sebebi kullandığım telefonun (mi 10T pro) sorunlu olması falan değil tam tersine çok memnunum fakat açıklanan yeni güncelleme almayacak telefon listesinde mi 10T pro da var. Hem amiral gemisi olan hemde daha çıkışından 2 sene bile geçmeyen telefona güncellemeyi nasıl kesersin? Rezalet.
Burada var gozukuyor.

Burada var gozukuyor.
O liste genişletildi hocam

Desteği kesilecek Xiaomi ve Redmi akıllı telefonlar​

• Redmi Note 9 Pro 5G
  • Redmi Note 9 5G
  • Redmi Note 9T
  • Redmi Note 9 4G
  • Redmi 9T
  • Redmi 10X Pro
  • Redmi 10X 5G
  • Redmi K30S Ultra