Samsung Vietnam Modeli Arasındaki Fark Nedir?

Makaleler
2
Daha fazla  
Bazı Samsung marka cihazlarda Vietnam modeli şeklinde ibareler gördüm. Cihazlar normaldeki fiyatlarından çok daha ucuz. Bunun sebebi nedir? Satış stratejisi gibi bir durum mu var?
Orijinal olmayabilir, ancak fiyatı replika telefon fiyatlarından oldukça yüksek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vietnam modelleri orijinaldir. Hatta Samsung kutusundan çıkan batarya ve şarj aletlerinde genel olarak Vietnam yazar.
Dört sorum olacak.
İlk olarak neden bu kadar ucuz?
İkincisi neden birden fazla yerde üretiliyor?
Üçüncüsü Kore modelleri ile arasında bir fark var mıdır?
Son olarak da üzerinde replika Samsung modellerinde bulunan yapıştırmalardan bulunuyor. Bu ne için ve bir sorun çıkar mı?

Vietnam da Samsung'un kendi üretim yeri var. Kore, Çin ve Vietnam çıkışlı Samsung modelleri arasında bir fark yok. Bu üretim yerlerinde üretilmesi de başka pazarlarda fiyat farkına neden olmuyor fiyatları değişmiyor. Örneğin Çin menşeili bir J7 PRO modeli Vietnam menşeili aynı modelden pahalı ve daha ucuz değil.

Vietnam da Samsung'un kendi üretim yeri var. Kore, Çin ve Vietnam çıkışlı Samsung modelleri arasında bir fark yok. Bu üretim yerlerinde üretilmesi de başka pazarlarda fiyat farkına neden olmuyor fiyatları değişmiyor. Örneğin Çin menşeili bir J7 PRO modeli Vietnam menşeili aynı modelden pahalı ve daha ucuz değil.
Note 8 modeli için şunu söyleyebilirim ki Hepsiburada gibi sitelerdeki fiyatların yarısı kadar bir fiyatta. Bu satıcının belirlediği fiyat sayesinde olabilir ancak bana oldukça ucuz geldi. Ayrıca arkasında replika ürünlerdeki çıkartmalardan var. Bunun gereği nedir?
Ve alırsam sorun çıkar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı