Samsung Watch active vs active 2 vs Huawei GT 2

emraydn1329

Hectopat
Açıkçası çok arada kaldım hangi saati alacağım hakkında bilgisi olanlardan yardım istiyorum active vs active 2 arasında 500 TL fark var. Vermeye değer mi? Aydınlatırsanız sevinirim.

Active ve Active 2 arasındaki en önemli fark telefonla konuşma özelliği. Bu sizin için ne kadar önemli ? Son olarak da Huawei modelleri büyük ekranlı, saat görünümlü bilekliklerdir bana göre. Mesaj cevaplama, uygulama kullanma, özelleştirme imkânı çok çok az ve sınırlıdır. Buna karşın batarya süreleri çok çok daha iyidir.

Active 2 hoparlör, BT sürümü, ekran boyutu vs. ve birçok özellik olarak önde Active'den. Kişisel fikrim 500 TL'ye kesinlikle değeceği.

iPhone kullanıyorsan Huawei Watch GT2 sakın alma hiçbir özelliğini kullanamazsın.

iPhone 11 için alacaktım bilgilendirmen için teşekkür ederim dostum.

Active ve active 2 arasındaki en önemli fark telefonla konuşma özelliği. Bu sizin için ne kadar önemli? Son olarak da Huawei modelleri büyük ekranlı, saat görünümlü bilekliklerdir bana göre. Mesaj cevaplama, uygulama kullanma, özelleştirme imkânı çok çok az ve sınırlıdır. Buna karşın batarya süreleri çok çok daha iyidir.

Active 2 hoparlör, BT sürümü, ekran boyutu vs. ve birçok özellik olarak önde Active'den. Kişisel fikrim 500 TL'ye kesinlikle değeceği.

Spor aktivitelerimde yardımcı olması alıyorum zaten bir saat alacaktım vesile oldu aralarında bu yönde sensör farkı var mıdır? Gerçekten çok aradayım.

iPhone 11 için alacaktım bilgilendirmen için teşekkür ederim dostum.

Spor aktivitelerimde yardımcı olması alıyorum zaten bir saat alacaktım vesile oldu aralarında bu yönde sensör farkı var mıdır? Gerçekten çok aradayım.
Teknik özellik olarak görünmüyor ancak sensör konusunda bilgi yok. Bir şey diyemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı