Samsung'a kusulan nefret

Kötülemiyorum. Sadece o modelin yavaş olduğunu söylüyorum. Yoksa Note ve s serisine lafım yok. Sadece j serisinin yavaş olduğunu söyledim.

:/ karasız kaldım hocam.

Çünkü Android Linux tabanlı ve açık kaynak, bu onu çok iyi yerlere getirdi. Her ne olursa olsun, reklamcılık bunun yayılmasını engelleyebiliyor.
Benim samsung'dan nefret etme sebebim ekranda yapılan değişiklikler değil, yazılımlarını ve donanımlarını açık kaynak yapmadıkları için özel rom topluluğu samsunglar için adam akıllı rom üretemiyor. Yaşım küçük iken gördüğüm kişilere samsung önerdiğim günlere lanet olsun, şimdi bütün sülalem samsung kullanıyor.

Aslında sevmeme sebebimiz ekran vs. değil. Pazarlama yapamıyorlar ve yazılım konusunda geri kalıyorlar.

Samsung iyidir. Hatta benim için alınabilecek en iyi ilk 3 telefon markası içine rahat girer. Ancak iPhone'dan yazılım anlamında gerçekten geride kalıyorlar. Örneğin sosyal medyalarda fotoğrafların kalitesinin düşmesi gibi. Bu sorun hala devam ediyor sanırsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…