Samsung’dan Alerjisi Olanlara Özel Süpürge

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.743
Çözümler
828
Beğeniler
94.445
Yer
İstanbul
Tüketici elektroniğini lider isimlerinden Samsung Electronics, en son teknolojik gelişmelerin araştırılması ve uygulanması sonucunda ortaya çıkan bir devrim niteliğindeki yeni Aqua Multi-Cyclone elektrikli süpürgesi AQUATIC’i tüketicileriyle buluşturuyor. Samsung’un bu yeni modeli alerji önleme yöntemlerine yeni ve çığır açan yaklaşımıyla torbasız elektrikli süpürge kategorisini baştan sona değiştiriyor.

Zararlı alerjenleri daha etkili bir şekilde yok eden Samsung AQUATIC kapsamlı araştırma çalışmaları sonucunda tasarlandı. Su filtresi işleminin yanı sıra Samsung’un Aqua Multi-Chamber sistemini (Çoklu Hazne Sistemini) kullanan bu model yüzeysel temizliğin ötesinde vakum gücü sağlıyor.

Mükemmel Filtrasyon Alerjiyi Önlüyor
Havadan kaynaklanan parçacıklar, polenler, alerjenler ve mantarlar çıplak gözle görülemiyor ve evlerde gözle görülenden çok daha fazla kir ve toz bulunuyor. Samsung’un geliştirdiği AQUATIC, göremediğimiz alerjenlerin neden olabileceği sağlık sorunlarını önlemeyi ve evlerden zararlı alerjenleri çıkarmayı amaçlıyor. Bütün alerjenleri tek seferde yok eden, Samsung’un geliştirdiği Aqua Cyclone teknolojisi alerjiye karşı tam bir önlem oluşturuyor. Aqua Cyclone işlemi, güçlü dairesel su ve hava hareketleri oluşturuyor. Eşsiz bir tasarıma sahip olan hazne bir hava siklonu yapıyor ve bu da hazne içinde güçlü bir girdap oluşturuyor. Böylece suyun filtrasyon kapasitesi artıyor ve tozun ayrıştırılarak yakalanması sağlanıyor. Su filtresi ve Aqua Cyclone'un birleşik etkisiyle zararlı alerjenler yok ediliyor, hazne boşaltılırken

dağılmaları da önlenmiş oluyor. Yine eşsiz bir özellik olan iki aşamalı filtrasyon sistemi, diğer elektrikli süpürgelerin alamadığı mikroskopik toz parçalarını yakalıyor. Bu modelin geliştirilmiş filtrasyon işlemi ise tıkanmayı önlüyor ve elektrikli süpürgenin etkinliğini artırıyor. Sonuç olarak Samsung AQUATIC gerçek bir alerji koruması sağlıyor.

Elektrikli Süpürge Kullanmayı Rahatlık ve Keyif Haline Getiren Özellikler
AQUATIC’in boşaltma ve temizlik işlemi de alerjenlerin zararlı etkilerini en aza indirecek şekilde tasarlandı. Yeni Aqua Cyclone ve Aqua Multi Chamber sistemleri, kir ve döküntüleri su ile iyice karıştırarak yeniden havaya dağılmalarını önlüyor. Kirli suyun dökülmesi ve haznenin durulanması işlemleri de böylece basit ve kolay hale geliyor.

AQUATIC’in birbirinden farklı opsiyonel özellikleri ise daha da fazla kolaylık sağlamayı amaçlıyor. Örneğin süpürgeyi çalıştırmayı ve durdurmayı kolaylaştıran kızılötesi uzaktan kumanda, elektrikli yer kaplamalarının çizilmesini önleyen yumuşak lastik tekerlekler, otomatik kablo taşıyıcı, hijyen performansını artıran tasarruf sağlayan yıkanabilir ve sökülebilir HEPA filtre gibi özellikler AQUATIC’in alerji önleme fonksiyonunu tamamlıyor ve en yüksek temizlik ve hijyen standardını oluşturuyor.

Samsung’un AQUATIC’te kullanılan devrim özelliğindeki teknolojisinin alerji önlemleri konusundaki başarısı çeşitli uluslararası kuruluşlar tarafından belgelendirildi. Bu yeni elektrikli süpürgenin sadece toz akarlarına ve hayvan alerjenlerine karşı değil polen ve mantarlara karşı da etkili olan performansı, SLG belgesinin yanı sıra uluslararası saygınlığa sahip BAF belgesi ile de ödüllendirildi.
 


Durum
Mesaj gönderimine kapalı.


Yukarı