Samsung’dan Tab 3 Geliyor!

O, Çin'deki satılan üstüne marka basılmış tabletlerde malzeme kalitesi diye bir şey yoktu. Hiç kullandın mı sen?

Kullanmadım ama inceleme yapan kişi yıllar önce yapmıştı. Şimdiki zamanına gelirsek duyduğum kadarıyla halen çalışıyor. Donanım, teknik özellikler vb. çok iyiydi o tabletten. Hemen Çin yazısını görüp kalitesiz deme :D

Kullanmadım ama inceleme yapan kişi yıllar önce yapmıştı. Şimdiki zamanına gelirsek duyduğum kadarıyla halen çalışıyor. Donanım, teknik özellikler vb. çok iyiydi o tabletten.

Maalesef çoğu kişi teknolojik alet kullanmayı bilmiyor. O yüzden uzun süre gitmiyorlar. Bunu kendimde deneyimledim tanıdıklarımdan da gördüm. Ha bu arada zaten çoğu kaliteli marka Çin'de üretim yapıyor. Neden Çin yazısını göründe kalitesiz diyeyim ki?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef çoğu kişi teknolojik alet kullanmayı bilmiyor. O yüzden uzun süre gitmiyorlar. Bunu kendimde deneyimledim tanıdıklarımdan da gördüm. Ha bu arada zaten çoğu kaliteli marka Çin'de üretim yapıyor. Neden Çin yazısını göründe kalitesiz diyeyim ki?
Hocam bazen bazı konularda çok keskin konuşuyorsunuz ; inanın üslubunuz dışarıdan çok kırıcı geliyor konu iletişim kurduğunuz kişilerle empati kurunca. Biraz daha yumuşak olursanız daha hoş olur bence. Yanlış anlamayın, bu benim sadece naçizane tavsiyem.

Hocam bazen bazı konularda çok keskin konuşuyorsunuz; inanın üslubunuz dışarıdan çok kırıcı geliyor konu iletişim kurduğunuz kişilerle empati kurunca. Biraz daha yumuşak olursanız daha hoş olur bence. Yanlış anlamayın, bu benim sadece naçizane tavsiyem.

Kahkaha ifadesini kullanmam o arkadaşı kırıyorsa bu foruma hiç girmesin. Bu konudaki ilk mesajlarımı görmüşsünüzdür kırıcı değil. Ama arkadaş saçma sapan konuşursa ben ne yapayım?

Kahkaha ifadesini kullanmam o arkadaşı kırıyorsa bu foruma hiç girmesin. Bu konudaki ilk mesajlarımı görmüşsünüzdür kırıcı değil. Ama arkadaş saçma sapan konuşursa ben ne yapayım?
Yok hocam orasına asla dokunmadım. Mesele geçen G770 konusu vardı, arkadaşa direk çöp diye ithamda bulunuyorsunuz, alan kişi artık almış ; olan olmuş. Direk yüzüne vurunca verdiğiniz üzüntü bence çok kötü. Tecrübenize ve geçirdiğiniz zamana saygı duyuyorum ama bu tutumunuzu değiştirmelisiniz bence. Emoji işleri ayrı boyut ; orada çoğu kişi kışkırtıcı olabiliyor. Ben sadece normal konuşma sırasında direk bulunduğunuz ithamlar için konuşmuştum, yanlış anlamayın lütfen.

Çin'deki satılan 400 TL'lik tablet bundan kat kat iyiydi.
Yıllardır kullanıyorum, birçok kez düşme, çarpma gibi badireler atlatmasına rağmen hâlâ sapasağlam taş gibi duruyor, ekranı dahi çizilmedi. :) Kullanım olarak da, doğal olarak güncellemelerin verdiği aksaklıklar (depolama alanı azalması RAM kullanım artışı) dışında henüz sorun çıkartmadı diyebilirim. Sanırım başka ürün ile karıştırdınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı