"Samsungmalzeme" satıcısı güvenilir mi?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Son attığın AmazonTR linkinde 1300 küsür yorum var ve ortalamada 4.5 yıldız almış. Daha neden çekiniyorsun? Ürünü Amazon'dan al ve 1 ay test et, istediğin gibi çıkmazsa 29. gün iade et.

Son attığın AmazonTR linkinde 1300 küsur yorum var ve ortalamada 4.5 yıldız almış. Daha neden çekiniyorsun? Ürünü Amazon'dan al ve 1 ay test et, istediğin gibi çıkmazsa 29. gün iade et.

Ama İtalya, Almanya gibi yerlerden gelmiş yorumlar nasıl oluyor ki o?

Amazon'daki orijinal mağaza. Diğerlerini bilemem.
Amazon'dan alabilirsiniz.

Amazon'da orijinal iken diğerlerinde neden çakma yapmışlar hocam açıklamak isterseniz?

Ama İtalya, Almanya gibi yerlerden gelmiş yorumlar nasıl oluyor ki o?

Dostum Amazon Global bir firma, aynı ürünü farklı memleketlerden satın alan herkesin yorumlarını sana gösteriyo ki bu çok güzel bişey.

Dostlar bakın, Amazon'un yorum politikası şöyle; global bazda aranan aranılan bir ürün kendisinde mevcut ise, satıcı kendi bünyesinde kim olursa olsun, satıcı her ne ülkede ikamet ediyosa etsin, farklı farklı satıcıları olan aynı ürünün yorumlarını tek çatı altında birleştirir. Bunu size daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama merak ettiğinizi sorabilirsiniz...

Dostum Amazon Global bir firma, aynı ürünü farklı memleketlerden satın alan herkesin yorumlarını sana gösteriyo ki bu çok güzel bişey.

Dostlar bakın, Amazon'un yorum politikası şöyle; global bazda aranan aranılan bir ürün kendisinde mevcut ise, satıcı kendi bünyesinde kim olursa olsun, satıcı her ne ülkede ikamet ediyosa etsin, farklı farklı satıcıları olan aynı ürünün yorumlarını tek çatı altında birleştirir. Bunu size daha nasıl açıklayabilirim bilmiyorum ama merak ettiğinizi sorabilirsiniz...
''Alperen bey ürün: Samsung BN59-01330b akıllı LED QLED TV'ler için orijinal uzaktan kumanda ürün Samsung Store tarafından üretilmiştir ve Samsung garantilidir bu konuda endişeniz olmasın sadece satıcı tarafından gönderilir ürün. %100 orijinal Samsung ürünüdür."
Canlı destekten böyle bir cevap aldım, alacağım galiba teşekkürler.

''Alperen bey ürün: Samsung BN59-01330b akıllı LED QLED TV'ler için orijinal uzaktan kumanda ürün Samsung Store tarafından üretilmiştir ve Samsung garantilidir bu konuda endişeniz olmasın sadece satıcı tarafından gönderilir ürün. %100 orijinal Samsung ürünüdür."
Canlı destekten böyle bir cevap aldım, alacağım galiba teşekkürler.

Dostum al tabi gönül rahatlığıyla, arkanda Amazon var, 1 ay iade hakkın var. Memnun kalmazsan 29 gün sonra iade et istersen. Amazon'a sonuna kadar güvenebilirsin.

Geri
Yukarı