Samsung'tan 3. nesil Intel Core i7'li Notebooklar

Erhan Göğüş

Hectopat
Katılım
4 Mayıs 2012
Mesajlar
502
Beğeniler
51
Yer
Gaziantep

En gelişmiş özellikli modeli en yeni 3.nesil Intel Core™ i7 işlemciyi destekleyen Samsung 3 Serisi 350 Dizüstü bilgisayarları kullanıcılarına güvenilirliğin yanısıra canlı tasarımıyla kaliteli performans deneyimi sunuyor. Optimum düzeyde taşınabilir olan yeni seride, yansıtmaz özellikli ekran hem iç hem de dış mekanlarda keskin ve net görüntüler gösterirken, bilgisayarların hafif ve taşınabilir tasarımı ince bir çerçeve ile tamamlanıyor. Yeni Samsung 3 Serisi 350 daha fazla taşınabilirlik özelliği sunmak için 7 saate kadar pil ömrü de sunuyor.
Gümüş renk seçeneği ile sunulan Samsung 3 Serisi 350’nin ekran çerçevesinde ve klavyesinde de benzersiz estetik görünümü tamamlamak için aynı renk kullanıldı.

En gelişmiş özellikli 3.nesil Intel Core™ i7 işlemci ve 8GB bellek kapasitesi sayesinde kullanıcılar internette daha hızlı gezebiliyor; Microsoft Office görevlerini ve müzik & video dosyalarını dönüştürme gibi en zorlayıcı uygulama işlemlerini dahi çok daha kısa sürede gerçekleştirebiliyor.

Samsung 3 Serisi 350, maksimum 2 GB kapasiteli AMD Radeon™ HD7670M grafik kartı içeriyor ve oyun gibi yoğun uygulamalarda mükemmel görsel performans sunuyor. E-posta, internette gezme gibi daha basit ve temel uygulamalarda ise otomatik olarak dahili Intel grafik kartı kullanılarak pil ömrü uzatılıyor. Intel işlemcili modelin yanısıra yeni Seri 3’te AMD’nin A8 – 4500 APU işlemcisi bulunan Seri 3 355 de yer alıyor.

Gümüş rengi, ile sunulan yeni serinin dış görünümü aynı renkteki ekranı sarmalayan çerçevesi ve klavyesi ile de zenginleşiyor. 3 Serisi 350’nin yansıtmaz özellikli HD LED ekranı dış mekanlarda da mümkün olan en üstün düzeyde kullanılabilirlik sağlıyor. İnce ekran çerçevesi tasarımı da üstün izleme deneyimi sunuyor.

Samsung 3 Serisi 350’nin pili 7 saate kadar dayanıyor ve hareket özgürlüğü sağlıyor. Seride ayrıca dahili web-kamera, dokunmatik fare, HD Ses, iki adet 1.5 Watt hoparlör, dahili mikrofon ve 802.11 bg/n Wi-Fi bulunuyor. Diğer rakip ürünlerin aksine, 3 Serisi 350’de iki adet USB 3.0 portu yer alıyor ve alışılagelmiş USB 2.0 portuna göre 10 kat daha hızlı veri transferi yapılabiliyor.

Yüksek kaliteli, tam boylu, ada tipi, sayısal tuş takımlı klavye (15.6 inçlik modelde) yazmayı daha kolay hale getiriyor. Ergonomik, moda hatlar taşıyan tasarımında maksimum konfor için tuşlar arası mesafe optimum düzeyde tutulmuş. Bu optimum mesafe sayesinde de tuşlar arasında kir birikmiyor, dolayısıyla daha temiz kalıyor.

Samsung 3 Serisi Türkiye’de Ağustos ayından itibaren 869 Dolar + KDV’den başlayan fiyatlarla satılacak.

KAYNAK : DonanımHaber - Sık Sık Güncellenen Haber Sitesi
 

Egemen

Megapat
Katkıda Bulunan
Katılım
28 Ağustos 2011
Mesajlar
9.377
Çözümler
9
Beğeniler
3.879
Yer
Ankara
Peki Samsung laptop kullanmış olan var mı ? Asus veya MSI ile boy ölçüşebilir mi ?
 

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
68.637
Çözümler
821
Beğeniler
93.797
Yer
İstanbul
Bu saatten sonra 15.6" dizüstü bilgisayar mı alınır. Kalas, ağır ve gereksiz büyük cihazlar. 14" varken ne gerek var... Ancak oyun oynayacaksanız 15.6" alırsınız... Oyun oynamayacaksanız tamamen gereksiz bence.
 
M

Mr_YAMYAM

Ziyaretçi
Peki Samsung laptop kullanmış olan var mı ? Asus veya MSI ile boy ölçüşebilir mi ?
Aynı dizüstünün bir alt versiyonu İ5 ve NVidia 520M li modelini kardeşime almıştık. Oldukça iyi bir dizüstü. İlk kurulumda bazı aksaklıkları olmakla beraber samsung firmasının kendi güncellemeleri ile güncellendikten sonra oldukça stabil çalışmaktadır.
Firmanın vermiş olduğu recovery DVD si ve harici oluşturulabilen recovery DVD leri haricinde 2 adet daha kurtarma çözümlerinin bulunması bana göre bu firmayı 1 adım öne götürmektedir.
 
KS
Erhan Göğüş

Erhan Göğüş

Hectopat
Katılım
4 Mayıs 2012
Mesajlar
502
Beğeniler
51
Yer
Gaziantep
Asus Firmasının Akıllı Performans serisi çok iyi bence. Kendi kullandığım X54C Modeli hayranlık sağlıyor :) Sıcaklığın 41 derece olduğu bir havada işlemci ısısı 45-46 arası. Tabi İce-Cool sayesinde
 

Mert Gürpüzer

Kilopat
Katılım
6 Ocak 2012
Mesajlar
1.060
Beğeniler
203
Yer
Ankara
Bende HP Pavilion g6 1035-st modeli var. Berbat :D İnanılmaz ısınıyor.
 Yeni konular

Yukarı