Samsung'tan vergi indirimi için M34 alınır mı?

Roofdoor

Hectopat
Arkadaşlar, muhtemelen öğrenci indirimi ile 9499 liraya M34 alacağım. Bu fiyata başka mantıklı bir telefon var mı? Ayrıca vergi indiriminin süresi de GSB'de yazmıyor, elimde patlamaz değil mi? Geç kalmamışımdır inşallah.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Redmi Note 12 düşünüyordum ancak Samsung öğrenci indirimiyle M34 gerçekten daha mantıklı oluyor. Hem uzun süreli yazılım desteği var hem de donanımı daha kuvvetli. Şu anda GSB başvurumun sonuçlanmasını bekliyorum. A34 9499'a düştüğünde almadığıma pişman oldum.

Ben de Redmi Note 12 düşünüyordum ancak Samsung öğrenci indirimiyle M34 gerçekten daha mantıklı oluyor. Hem uzun süreli yazılım desteği var hem de donanımı daha kuvvetli. Şu anda GSB başvurumun sonuçlanmasını bekliyorum. A34 9499'a düştüğünde almadığıma pişman oldum.

Hocam Xiaomi'nin hiçbir türlüsüne bulaşma yazılım olarak çöp optimizasyonu kötü kamera yazılımı kötü elle tutulur hiçbir yönü yok Samsung'un ölüsü Xiaomi'den net daha iyidir ben uzun süre kullandım Xiaomi de Samsung da Xiaomi'yi ayrı yazılım yükleyerek vs kullanmak zorunda kaldım 1 ay sonra telefon adama eziyet çektiriyor Samsung'dan da çok bir şey bekleme ama en azından böyle garip garip buglar olup telefonu fırlatasın gelmez ortalama günlük kullanımda seni çıkaran bir cihaz olur pil performansı da iyi öğrenci indirimli cihaz için birebir.

10k altı cihazlar uzun süre götürecek cihazlar değil. Elinizdeki cihaz bunlardan kötü değilse sırf vergi indiriminden yararlanmak için 5-6 bin TL harcamaya değmez. Ayrıca birçok marka amiral gemisi cihazlarına verdikleri güncelleme ve arayüz daha iyi oluyor. Yani 5k'ya cihaz alıp 50k cihazlardaki akıcılığı, optimizasyonu beklemek çok saçma.

Hocam Xiaomi'nin hiçbir türlüsüne bulaşma yazılım olarak çöp optimizasyonu kötü kamera yazılımı kötü elle tutulur hiçbir yönü yok Samsung'un ölüsü Xiaomi'den net daha iyidir ben uzun süre kullandım Xiaomi de Samsung da Xiaomi'yi ayrı yazılım yükleyerek vs kullanmak zorunda kaldım 1 ay sonra telefon adama eziyet çektiriyor Samsung'dan da çok bir şey bekleme ama en azından böyle garip garip buglar olup telefonu fırlatasın gelmez ortalama günlük kullanımda seni çıkaran bir cihaz olur pil performansı da iyi öğrenci indirimli cihaz için birebir.
3 yıldır Redmi 8 kullanıyorum, o zaman çıkmış en ucuz telefondu. Fiyatına göre performans aldım, yazılım ya da donanım hiçbir sıkıntı çekmedim. Şu anda ahize bozuk yalnızca, o da çok düşürdüğüm için benim hatamdan kaynaklı oldu. Ama tabiki ben yaşamadım diye kimse yaşamıyor değil, ben şanslıymışım.

Ben M34 aldım, hiç fena değil.

Arkadaşlar telefonu aldım ama böyle görünüyor sorun olur mu? Faturada da mı böyle gözükecek? Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

(Yazmıyormuş arkadaşlar. Kaça aldıysan oymuş. Eski siparişlerime baktım ve öğrendim)

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231218_172954_Gmail.jpg
    Screenshot_20231218_172954_Gmail.jpg
    32,7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:

Geri
Yukarı