Samsung'un kendi kulaklığından daha iyi kulaklık önerisi

KZ'nin üst düzey kabloları var, onlarla değiştirebilmek için soketli. Ayrıca kablo bozulmasına rağmen kulaklık bozulmayabiliyor. Kabloyu yenileyip kullanabilmek için. Oyun ve müzik bir arada kullanacaksan ZS3. ED12 Bass ağırlıklı olduğu için silah seslerinde rahatsız edebilir.

50 lira civarı alacağın kulaklıklar Samsung kulaklığından bile kötü oluyor, ses kalitesi yüksek olanlardan bulursan da ömrü çok kısa oluyor.

KZ'nin üst düzey kabloları var, onlarla değiştirebilmek için soketli. Ayrıca kablo bozulmasına rağmen kulaklık bozulmayabiliyor. Kabloyu yenileyip kullanabilmek için. Oyun ve müzik bir arada kullanacaksan ZS3. ED12 Bass ağırlıklı olduğu için silah seslerinde rahatsız edebilir.
Hocam Equlaizer'de 1Khz ve üstü sesleri yükseltip. 500Hz altı sesleri ufak düşürüp kullanabilir bir hale gelebilir :) Samsung kulaklıkta Bassları iyi duyabilmek için o kadar çok uygulama kullanıyordumki ses seviyesinden kısıyordum. Bassları hiç iyi veremiyor Samsung'un Kendi kulaklığı.

Samsung kulaklığının ayarlanmış halini ZS3'in doğalı olarak düşün. Daha da artırılmış halinin cızırtısızını da ED12.
ZS3 ayarlanmış yüksek sesli versiyonu ise iyi olabilir. ED12 ile ZS3'ün arasında kaldım. ED12'nin aşırı bassı equlaizer oynamalarıyla halledilebilir. Ses kalitesi olarak ikisinin arasında kaldım. Şuan bass'tan ziyade (Bassları iyi verdiğini varsayarsak.) Ses kalitesi , ses yüksekliği önemli.

Geri
Yukarı