Sony MH750'den Daha İyi Kulaklık Önerisi

mstf26131

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süre Sony MH750 kulaklık kullandım, şu Xperia Z2'den çıkan kulaklık, ondan sonra ASUS'un fotoğraftaki modelini bilmediğim kulaklığını kullandım. İkisinden de son derece memnundum ikisi de aynı kalitede ses veriyordu ama ikisi de bozuldu. Sonradan rockspace IPX4 Bluetooth kulaklık aldım Aliexpress'ten 55liraya geldi, bu fiyatta en iyi bass veren Bluetooth kulaklık denildi ama bahsettiğim Sony ve ASUS kulaklıklar kadar tatmin etmedi beni bass miktarı. Şimdi en fazla 50-60 lıraya kablolu kulaklık arıyorum ve benim için bass kalitesi ve şiddeti çok önemli, Sony şu an 50 lira sizce bunu almalı mıyım yoksa bu fiyata Sony MH750'den daha iyi (özellikle bass konusunda) bir kulaklık var mı? Var ise tavsiyelerinizi bekliyorum. Sony MH750 kullanmış arkadaşlar beni çok daha iyi anlayacaktır onun bass kalitesini bilen bilir🙂

10620854_0_b.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı