Samsung'un Tutarsızlığı

• Konuyu başlatan KaanKoc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 23
  • Görüntüleme 3B
Malzeme kalitesi, tasarım gibi konulara diyecek birşeyim yok. Ancak güncelleme konusunda yerden yere vurmuşsunuz. Güncellemelerin verilmemesi yada geç verilmesi Samsung'un sorunu değil android'in sorunudur. Birisi demiş ki xperia için 3 güncelleme geldi. Note 3'e 7 kere geldi. 4.4.4 bekleyenler: Piyasada bazı nexus cihazlardan başka hiçbir marka daha dağıtım yapmadı. Bugün s4'e güncelleme geldi. Sammobile takip ederseniz görürsünüz güncellemeleri. Diğer markaların tüm telefonları da kitkat kullanmıyor. Derdinizi bende anlıyorum ancak bu Samsung'un değil android'in sorunu.

Ayrıca sektörü takip edenler bilir. Güncelleme konusunda en sıkıntılı markadan birisi de LG'dir ama onu kimse konuşmaz.

Yaklaşık 1 senedir G2 kullanıyorum. Ne bir güncelleme sorunu, ne de farklı bir sorunla karşılaştım.
Ayrıca güncelleme sorununun androidle hiçbir alakası yok, android kullanan markalar güncellemeleri kendileri yapıyor. Yani LG, SONY veya Samsung'un yaptığı güncellemeler aynı değil.
Yani sorun Samsungta.

Yaklaşık 1 senedir G2 kullanıyorum. Ne bir güncelleme sorunu, ne de farklı bir sorunla karşılaştım.
Ayrıca güncelleme sorununun androidle hiçbir alakası yok, android kullanan markalar güncellemeleri kendileri yapıyor. Yani LG, SONY veya Samsung'un yaptığı güncellemeler aynı değil.
Yani sorun Samsungta.
Bende yaşamadım. Note 3, 7 kere güncelleme aldı ve g2'den daha önce 4.4.2 aldı. Lg'nin diğer telefonlarına bakın bir de. Diğer markalara bakın. Htc one x telefonuna açıkça artık güncelleme verilmeyeceğini söyledi. Androidde sorun. Android'i her marka geç dağıtır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı