Sana özel mağazadan çıkacak kostümler neye göre gelir?

mahmut54

Decapat
Daha fazla  
Sana özel mağaza geldi ve 2 hafta sonra yani diğer yamada yeni Yasuo kostümleri gelecek. Eğer şimdi kartları açmayıp yeni kostümler gelince açarsam o kostümlerin çıkma olasılığı var mı yoksa çıkacak kostümler ben açmadan zaten belli mi?

Çıkacak kostümler genellikle en çok oynadığın şampiyonlara göre olur. Çıkmadan önce zaten belirli diye biliyorum.

Agalar kostümlerrrin neye göre geldiğini biliyorum sadece şu an yeni yasu kostümü yok yani çıkma şansıda yok mağzada ama 2 hafta sonra kostüm gelince çıkma şansı olur mu yani oradaki kartalrın ne olduğu bellimi yoksa ben tıklayınca mevcut çıkma şansı olan kostümlerden mi seçecek. Pek anlatamadım ama.

Agalar kostümlerrrin neye göre geldiğini biliyorum sadece şu an yeni yasu kostümü yok yani çıkma şansıda yok mağzada ama 2 hafta sonra kostüm gelince çıkma şansı olur mu yani oradaki kartalrın ne olduğu bellimi yoksa ben tıklayınca mevcut çıkma şansı olan kostümlerden mi seçecek. Pek anlatamadım ama.

Yeni Yasuo kostümü gelmez sonraki mağazayı bekleyeceksin artık. Şu an gelenler kalıyor.

EUW ve TR'deki hesaplarımın hepsinde Havai Fişek Vayne kostümü var. Hepsi de %75 indirimde 400 RP.

Hadi West hesabımda 250K Vayne var, çıkar. Vayne açıp 5K bile yapmadığım hesapta niye aynı kostüm aynı RP'de :/

Bence sistem, en çok oynadığına değil de, başka bir verinin en yükseğine bakıyor. Hesapta 30K Amumu, 26K Brand ve 20K MF olmasına rağmen bu üçlüden hiç kostüm düşmedi :/. Ayrıca o kostümlerin "Sana" özel mağazaya düşeceğini sanmıyorum.

Geri
Yukarı