Sanal Bankomat Kart ile 100 TL Migros Sanal Market Alışverişine 50 TL İndirim - Yeni (Toplamda 60 TL İndirim!)

Nyks58

Decapat
Katılım
17 Temmuz 2019
Mesajlar
456
Çözümler
1

 • 1 Ekim-31 Aralık 2021 tarihleri arasında VakıfBank Sanal Bankomat Kart ile Migros Sanal Market uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 50 TL indirim hediye edilecektir..
 • Kampanya, 1 Ekim-31 Aralık 2021 tarihleri arasında İnternet Bankacılığı ve VakıfBank Mobil uygulaması üzerinden Sanal Bankomat Kart oluşturularak, Materpass’e eklediğiniz ilgili Sanal Bankomat Kart ile yine aynı tarihler arasında Migros Sanal Market uygulaması üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir.
 • Altın, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar vb. elektronik cihazlar hariç 100 TL ve üzeri sepet oluşturulduğunda, Sanal Bankomat Kart bilgileri girildikten sonra 50 TL indirim ödeme adımında sipariş özeti sayfasında otomatik yansıtılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerlidir. İndirim kampanyasından her bir müşteri en fazla 1 kez yararlanabilir.
 • Başka ödeme yöntemleri ile gerçekleştirilen ödemeler bu kampanya kapsamında değerlendirilemeyecektir.
 • Kampanyaya bireysel kredi kartları, BusinessCard’lar, fiziki Bankomat Kart’lar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya aynı alışverişte sadece tek bir kart kullanılarak ödeme yapılması halinde geçerli olacaktır. Aynı alışverişte birden fazla Bankomat Kart veya banka kartı kullanılarak ödeme yapılması halinde (Çoklu Bankomat Kart ile yapılan ödemelerde) kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • 31 Aralık 2021 tarihine kadar, kampanya dönemi süresince verilen siparişlerde herhangi bir değişiklik (Sipariş iptali/geri gönderim vs.)indirim kazanma durumunu etkileyebilir.
 • Kampanya koşullarının yerine getirilmemesi durumunda (Alışveriş işleminin iptali, iadesi vb. nedenlerle), ilgili alışverişte yansıtılan indirim tutarı kadar, Sanal Bankomat Kart’ının bağlı olduğu Bankomat Kart’ına borç yansıtılacaktır.
 • Kampanyayı düzenleyen kuruluşlar olan, VakıfBank ve Mastercard kötü niyetli kullanımları eleme hakkına sahiptir. Ayrıca, kampanya boyunca, kampanya katılımlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde mobil ve/veya bilgisayar teknolojilerini ve/veya başka unsuları kullanarak hile yaptığı tespit edilen katılımcının o güne kadar olan bütün katılım verilerini ve kazandıkları indirimleri hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutarlar.
 • Kampanyadan faydalanmak için Migros Sanal Market uygulamasının güncel sürümü yüklenmelidir.
 • Kampanyadan ilk işlem gerçekleştirilen 10.000 müşterimiz faydalanabilecektir.
 • Kampanyaya katılan müşterilerimiz kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • VakıfBank ve Mastercard her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın kampanyayı iptal etme, katılım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ayrıca aşağıdaki linke gidip mavi renkli Kaydet butonuna tıklarsanız karşınıza bir kod gelicek. Bu kodu kopyalayıp Money hesabınıza yüklerseniz 10 TL indirim hesabınıza yüklenmiş olacak. Böylece toplamda 60 TL indirim kazanabilirsiniz.


Teslimat ücreti ödememek için siparişinizi yakınınızdaki Migros mağazasına, eğer yakınınızda Migros mağazası yoksa aşağıdaki vereceğim linkten 15 TL ve üstü içecek alırsanız teslimat ücreti de ödemeyeceksiniz.

 
Son düzenleme:

Pweck

Hectopat
Katılım
28 Mayıs 2016
Mesajlar
305
Vakıfbank kartı olmayanlar da uygulama üzerinden oluşturabiliyor mu ininal gibi?
 
Yukarı