Sanal makineye Custom ROM nasıl yüklenir?

EkmekArasiHDD

Megapat
Makaleler
3
Yer
Ordu/Perşembe
VMware workstation 16 üstünde Android telefonlar için yapılmış Custom ROM'lar kurmak istiyorum. Kendi telefonum TWRP'yi kabul etmediği için istediğim ROM'ları sanal makine üzerinde denemek istiyorum. Bu mümkün müdür? Mümkünse nasıl yapabilirim?

Mümkündür, sanki içine Windows veya Linux yüklüyor gibi yükleme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yeni makine oluşturup seçenekler arasından Linux ve Other Linux (64-bit) seçeneklerini seçmek ve ardından Custom ROM imajını seçerek yüklemek. Geri kalanı Linux yüklemekle aynı.
Size bu konu hakkında İngilizce bir rehber linki bırakıyorum.

Mümkündür, sanki içine Windows veya Linux yüklüyor gibi yükleme yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yeni makine oluşturup seçenekler arasından Linux ve Other Linux (64-bit) seçeneklerini seçmek ve ardından Custom ROM imajını seçerek yüklemek. Geri kalanı Linux yüklemekle aynı.
Ne kadar basitmiş hocam çok teşekkür ederim. Bilgisayarıma geçtiğim gibi bakacağım.
Bir şey takıldı aklıma. Custom ROM'lar belirli modellere göre hazırlanıyor. Ben S7 Edge için yapılmış ROM'u olduğu gibi yükleyebilir miyim?

Geri
Yukarı