Sanal marketim güvenilir midir?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Öncelikle selamlar, sanal marketimden bunda yaklaşık 1 yıl önce bir klavye aldım neden 1 yıl önce değil de şimdi bu konuyu açtığımı soruyorsanız bilgisayarla alakam yoktu teknolojiyle ilgilenmiyordum. Sonra faturalara baktığımda klavyemi sanalmarketim adlı siteden almış babam şimdi ben sorulara geçmek istiyorum. Şu an gerçekten acayip korkuyorum elim ayağım titriyor desem yalan olmaz.

1 orijinal ürün satarlar mı bir sahtecilik olur mu? ASUS ROG STRIX flare adlı klavye aldım. Acaba çakmasını satabilirler mi korkuyorum lütfen yazarsanız sevinirim bir çakmacılık olmaz değil mi?

2 ürün paketlemeleri nasıldır? Yerden yere atarlar mı bir sıkıntı olur mu? Diyeklerim bu kadar şu an gerçekten dediğim gibi bayağı korkuyorum, elim ayağım titriyor. Yardımcı olursanız sevinirim bilgili insanlar konuya yazarsa çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korkmanın sebebini anlayamadım. Ortada bir klavye var ve 1 yıldır kullanıyorsun. Bu zamana kadar sorun yaşamadıysan daha yaşamazsın. Site hakkında bilgim yok.

Arkadaşlar başlıktaki gibi bundan 6 ay önce bir klavye aldım Rampage çakma mal satma gibi durum olur mu? Şu an bayağı gerginim, korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı