Sanal ortamdan konuşamama sorunsalı

Wongvangs

Hectopat
Arkadaşlar sevgili yapmak istiyorum. Ama sanal ortamdan yani Instagram veyahut Snapchat gibi platformlar olsun. Gercek hayatta tanismadigim hiçbir kiz ile hiçbir sekilde muhabbet kuramiyorum. Asla 2-3 satirdan fazla bir şey konusamiyorum. Gercekte de surekli kizlarla ayni ortamda bulunamiyorum. Ne yapabilirim? Gercekte sanal ortama göre daha iyi her türlü konuyu bir yere bagliyorum. Ama diger o sıkıntıyı nasıl cozebilirim? Yardımci olabilir misiniz(uni 1.sinifa başlayacağım)

Arkadaşlar sevgili yapmak istiyorum. Ama sanal ortamdan yani Instagram veyahut Snapchat gibi platformlar olsun. Gercek hayatta tanismadigim hiçbir kiz ile hiçbir sekilde muhabbet kuramiyorum. Asla 2-3 satirdan fazla bir şey konusamiyorum. Gercekte de surekli kizlarla ayni ortamda bulunamiyorum. Ne yapabilirim? Gercekte sanal ortama göre daha iyi her türlü konuyu bir yere bagliyorum. Ama diger o sıkıntıyı nasıl cozebilirim? Yardımci olabilir misiniz(uni 1.sinifa başlayacağım)
Sanaldan sevgili yapmamanı tavsiye edeceğim. Fakat illa yapacağım diyorsan iletişim kurduğun kişinin profilini inceleyerek bilgi toplayabilir takip ettiği kanalların veya sayfaları da bu bilgilere ekleyip muhabbet kurmak için kullanabilirsin fakat şöyle yapma ya işte sen de kitap okuyormuşsun neler okuyorsun değil sen onu görmemişsin de sanki ortak bir noktanız varmış gibi kendinden bahsederek konuya girebilirsin.Biraz gizem iyidir söylediğin şeyleri hafif açık uçlu olarak belirt ki karşıdaki kişi de fikrini belirtmeli bu çok önemli sadece sen kendinden bahsedersen ve sonu net cümleler kurarsan zaten muhabbet ortamı oluşturmak imkansız olur daha ilk seferden kurulamayan muhabbetin zaten devamı gelmez. Mubabbet kurduktan sonra ise beraber bir şeyler yapmayı teklif edebilirsin daha sonrası zaten sana kalmış. Tekrar dediğim gibi sanaldan kimseyi sevgili yapmanı tavsiye etmem hacım ben üniversiteyi yeni bitirdim sana benden tavsiye olsun çünkü karşındaki insanı bizzat gördüğün vakit huyunu suyunu yani bir aurasını hissedersin. Sanalda herkes paşa ama gerçekte bir bakıyorsun nereye düştük diye bir çevrene bakarsın kendine gelmek için.

Sanaldan sevgili yapmamanı tavsiye edeceğim. Fakat illa yapacağım diyorsan iletişim kurduğun kişinin profilini inceleyerek bilgi toplayabilir takip ettiği kanalların veya sayfaları da bu bilgilere ekleyip muhabbet kurmak için kullanabilirsin fakat şöyle yapma ya işte sen de kitap okuyormuşsun neler okuyorsun değil sen onu görmemişsin de sanki ortak bir noktanız varmış gibi kendinden bahsederek konuya girebilirsin. Biraz gizem iyidir söylediğin şeyleri hafif açık uçlu olarak belirt ki karşıdaki kişi de fikrini belirtmeli bu çok önemli sadece sen kendinden bahsedersen ve sonu net cümleler kurarsan zaten muhabbet ortamı oluşturmak imkansız olur daha ilk seferden kurulamayan muhabbetin zaten devamı gelmez. Mubabbet kurduktan sonra ise beraber bir şeyler yapmayı teklif edebilirsin daha sonrası zaten sana kalmış. Tekrar dediğim gibi sanaldan kimseyi sevgili yapmanı tavsiye etmem hacım ben üniversiteyi yeni bitirdim sana benden tavsiye olsun çünkü karşındaki insanı bizzat gördüğün vakit huyunu suyunu yani bir Aura'sını hissedersin. Sanalda herkes paşa ama gerçekte bir bakıyorsun nereye düştük diye bir çevrene bakarsın kendine gelmek için.

Eyvallah dostum sağ olasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı