Sanal sevgili tarafından cepte tutulmak

Anydactly

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
4-5 aydır WhatsApp üzerinden konuşmaktayız. Nadiren sesli konuşabiliyoruz. Söylediği kadarıyla, YKS + okul + ev aile durumları sebebiyle konuşamıyor. Mesajlara 1 hafta 10 gün cevap vermediği dahi oldu. Fakat günde defalarca çevrimiçi oluyordu, bana görüldü dahi atmıyordu. Hep alttan alıp sorunu kendimde aradım başta. Defalarca uzun mesajlarla durumu açıklamak zorunda kaldım. Kendisi de yüz yüze çok görüşmek istediğini, hedefinin İstanbul'da üniversite okumak olduğunu ve garanti İstanbul'a geleceğini söyledi.

Her zaman veren taraf ben oldum. Bende numarası olan kızdan Instagram'ını bile istememe rağmen vermedi, hep geçiştirdi. Bende farklı yollar ile buldum ve biyografisindeki 'vsco' hesabında 2022 yılından beri olan sevgilisi ile fotoğraflar gördüm. Anında benim cepte tutulan erkek konumunda olduğumu idrak ettim. Tüm cepte tutan kız maddelerine uyan davranışlar sergiliyor. Ben bu durumu olumlu yöne çekmek istiyorum. Silip atmak istemiyorum. Belki de ahmaklık yapıyorum, bilmiyorum.

Tahminimce kendisi İstanbul'da tek başına kalmak istemiyor. Daha gelmeden beni hazırda bekletip, geldiğinde rahatça benle takılmak istiyor. Kızın, sevgilisi ile fotoğrafları olmasına rağmen, erkeğin kız ile fotoğrafı yok. Kızda olan fotoğrafları da güncel tarihli değil. Buna dayanarak ilişkilerinde bir zayıflama veya soğuma olduğunu, üniversite sebebiyle de fiziksel kopmanın yaşanacağını düşünüyorum. Ya fazla iyimserim, ya da gerçekten sadece cepte tutulan, gerçek sevgi görmeyen, sadece işi düştüğünde görüşülen bir erkeğim.

Sizin duruma bakış açınız nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sanaldan ilişki yapmak kendini uçuruma sürüklemek resmen. Daha dün buluşma ayarladığım sözde sevgilim bugün bu ilişkinin yürümeyeceğini, illa biteceğini söyledi. Bir tık boşluğa düştüm fakat haklı aslında. Yılda 2 kere görebileceğim kişiden ne hayır gelir?

Sanal ilişki, mesajlarına görüldü bile yememek, cepte tutulmak. Hâla neyi zorluyorsun hocam, hayatının aşkı falan olduğunu mu düşünüyorsun?

Sanal ilişki, mesajlarına görüldü bile yememek, cepte tutulmak. Hâla neyi zorluyorsun hocam, hayatının aşkı falan olduğunu mu düşünüyorsun?

Tamamen ilgi alakayı kesmeyle başladım. Cepten çıkma tatikleri uyguluyorum. Herşeye rağmen beni silip atmaması neden ? Onu bir türlü anlayamadım. Engelleyip geçebilir, bitti diyebilir. Nereye kadar böyle devam ettirecek diye bekliyorum sadece. Sonucunun ne olmasını planlıyor acaba.

Bir sonuç beklemiyor, insanların sevildiğini düşününce güzel hissediyor.

Taktik uyguluyorum ayaklarını bırak lütfen, bir şey uygulama. Tek cümle daha yazma, kafanı da kurcalama. Bırak sadece o yazarsa cevap verirsin.

Geri
Yukarı