Sanal RAM arttırma sağlıklı mı?

Bundan bir farkı olduğunu düşünmüyorum:D
Hocam şimdi Google amcaya giriyorsunuz. "RTX 3090 TI Dowlod" yazıyorsunuz. İlk çıkan siteye tıklayıp her şeyi görmezden geliyorsunuz ve Download butonuna tıklıyorsunuz. O arada ekrandan aşağı yeşil yazılar inmeye başlayacak ama sakın korkmayın, doğal bir süreçtir bu. Bu işlemden sonra 8K 60FPS oyun oynayabileceksiniz. Gidip RTX 3090'a 15.000 TL veren h*yarlar düşünsün. Biz bedavaya RTX 3090 TI kullanalım 😎

Hocam şimdi Google amcaya giriyorsunuz. "RTX 3090 TI Dowlod" yazıyorsunuz. İlk çıkan siteye tıklayıp her şeyi görmezden geliyorsunuz ve Download butonuna tıklıyorsunuz. O arada ekrandan aşağı yeşil yazılar inmeye başlayacak ama sakın korkmayın, doğal bir süreçtir bu. Bu işlemden sonra 8K 60FPS oyun oynayabileceksiniz. Gidip RTX 3090'a 15.000 TL veren h*yarlar düşünsün. Biz bedavaya RTX 3090 TI kullanalım 😎
İnanamıyorum! Bana özel RTX 3090 yerine RTX 3100 vereceklermiş, sizde deneyin arkadaşlar.

Ben 150 GB vermiştim öyle duruyor ama işe yaradığını düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 694493

Bu RAM değil, daha çok uygulamalara ön bellek atamak ve açılışını hızlamdırmak için ayırılan alan ama bunu arttırmak genelde HDD'lerde programın açılışını yavaşlatıyordu çünkü RAM arkaplanda kalıyor tüm veriler HDD'de bekletilince. Windows XP ve 1.5 GB RAM ile neredeyse işe yarasın diye tüm depolamamı ( 80GB HDD :D ) vermeye razıydım ama sonuç hüsran tabii.

Hocam şimdi Google amcaya giriyorsunuz. "RTX 3090 Ti dowlod" yazıyorsunuz. İlk çıkan siteye tıklayıp her şeyi görmezden geliyorsunuz ve download butonuna tıklıyorsunuz. O arada ekrandan aşağı yeşil yazılar inmeye başlayacak ama sakın korkmayın, doğal bir süreçtir bu. Bu işlemden sonra 8K 60FPS oyun oynayabileceksiniz. Gidip RTX 3090'a 15.000 TL veren h*yarlar düşünsün. Biz bedavaya RTX 3090 Ti kullanalım 😎

Vay be kanka çok komiksin sen.

Geri
Yukarı