Sanal RAM ayarı nasıl olmalı?

Arkadaşlar 12 GB sanal RAM yaptım. 4 GB RAM'im var, bir şey olmaz değil mi? Minimum 6100, maksimum 12200 yaptım. Bir arkadaş önerdi, bir arkadaş da 9999999 GB sanal RAM yaparsan GTA 5'i açabileceğini söyledi. Sizce ne yapmalıyım? 4 GB RAM'im var, bir arkadaş 899999 yapmış, sistemi çökmüş, çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 12 GB sanal RAM yaptım. 4 GB RAM'im var, bir şey olmaz değil mi? Minimum 6100, maksimum 12200 yaptım. Bir arkadaş önerdi, bir arkadaş da 9999999 GB sanal RAM yaparsan GTA 5'i açabileceğini söyledi. Sizce ne yapmalıyım? 4 GB RAM'im var, bir arkadaş 899999 yapmış, sistemi çökmüş, çok korkuyorum.

Arkadaşın seninle şaka geçmiş. Dostum böyle şeylerle inanma.

Şaka mı yapıyorsunuz arkadaş bu nedir? Arkadaşların seninle ağır eğlenmişler ya da Allah onlara akıl verirken onlarla ağır eğlenmiş. Swap alanını da ne kadar yüksek tutarsan o kadar performans kaybı yaşarsın bunu da bil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı